LipjaniPress

Aksident në Vushtrri, lëndohen gjashtë femra

Lajme

Policia e Kosovës me anë të raportit 24 orësh ka njoftuar se të shtunën në fshatin Smrekonicë të Vushtrrisë, nga pakujdesia dhe mos mbajtja e distancës së duhur vozitësja e automjetit (Opel Corsa), ka goditur veturën (Polo) e cila po ashtu drejtohej nga një femër.
Si pasoj e aksidentit lëndime trupore ka pësuar viktima dhe pesë pasagjere- femra, thotë PK, raporton Express.

Të gjitha kanë pranuar trajtim mjekësor në spitalin e Mitrovicës dhe më pas janë liruar për në shtëpi.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Berat Buzhala godet Shpend Ahmetin dhe e quan Kavec

lipjanipress

PDK e LDK po i mbajnë të fshehura listat e kandidatëve për deputetë

lipjanipress

Kryetari Ahmeti ka vizituar punimet e ndërtimit shtratit të lumit në fshatin Banullë

lipjanipress

Sërish sulme në Siri, vriten dhjetëra persona

lipjanipress

Hasan S Zeneli: Kur bota rrotullohet rreth komandant dreqit !!!

lipjanipress

Kurti: pas 11qershorit populli do ta ketë ndihmen tonë sikurese edhe bizneset tjera në Kosovë në mënyrë që ta rrisim punësimin e popullsisë dhe bugjetin e shtetit dhe zhvillimin e ekonomisë të vendit.(VIDEO+FOTO)

lipjanipress

Norvegjia premton vazhdimin e mbështetjes për Kosovën

lipjanipress

Mediat serbe: Trump dhe Putin ndajnë botën, e nisin me Kosovën!

Press Lipjani

Mirsad Tahiri: Jemi me Kombë Ashkanli, Jo RAE

lipjanipress

Haradinaj nesër para Gjykatës në Colmar ballafaqohet me akuzat e Serbisë

lipjanipress

Dosje e FDH-së si i fshihte Serbia krimet në Kosovë

lipjanipress

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ka vizituar Banullën dhe Gadimen Haradinaj: Do ta mbështesim fuqishëm dr. Fitim Selimin për kryetar të Lipjanit(Video+Foto)

lipjanipress
Skip to toolbar