LipjaniPress

Aksidentohet një veturë në Bregun e Zi (FOTO)

Lajme Lipjani

Një veturë është aksidentuar në fshatin Bregu i Zi të Lipjanit.

Rreth orës 19:15 vetura e tipit Ford Fokus si duket ka humbur orientimin në një kthesë një deshmitar i rastit ka dërguar fotografi nga vendi i ngjarjes ku shihet një vetura teksa ka humbur kontrollin dhe është ra në një pjesë afër një shtëpie dëme materiale ka gjithashtu edhe të lenduar ku edhe policia ishte ne vendin e ngjarjes dhe ndihma e parë ku edhe personi i lenduar ishte derguar në qendrën emergjente në Lipjan pastaj në Prishtinë .

Apel për të gjithë ngasesit e veturave se rrugët gjatë natës dhe orëve të mëngjesit janë me ngrica dhe dukshmeria /LipjaniPress.com//

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Ja sa është numri i kosovarëve që jetojnë në Zvicër

lipjanipress

Merkel për herë të parë pas grusht-shtetit viziton Turqinë

lipjanipress

HOMAZHE NË VARREZAT E DËSHMORËVE NË RIBAR TË MADH DHE ZLLAKUQAN

lipjanipress

“Zaev ka pranuar ndryshimin e kufijve mes Maqedonisë, Shqipërisë dhe Kosovës”

lipjanipress

Parashikimi i motit për pesë ditët e ardhshme

lipjanipress

Nënkryetari Tasholli priti në takim përfaqësueset e projektit zviceran Kujdesi Shëndetësor i Qasshëm dhe Cilësor

lipjanipress

Protestë gjithë popullore kundër vendimit politik në rastin e Kumanovës.

lipjanipress

Klemend Balili ndodhet brenda vendit, komunikon me letra me bandën e tij

lipjanipress

KF Ulpiana nuk i paguan lojtarët mbeten me gishta ne goj qe dy muaj

lipjanipress

Hoxha: Kosova, përpos BE’së, nuk ka alternativë tjetër

lipjanipress

Kryetari Ahmeti ka pritur kolonelin e KFOR-it Italian Danile Bajata

lipjanipress

Thaçi: Progresi nëntëvjeçar i Kosovës është vlerësuar nga Trump dhe liderët europianë (Video)

lipjanipress
Skip to toolbar