LipjaniPress

Aksidentohet për vdekje motoristi shqiptar në Zvicër

Lajme

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur në orët e paradites të së shtunës në Stans, Nidwalden, të Zvicrës.

33-vjeçari me motorin e tij përplaset me një veturë, e cila po dilte nga një pompë e benzinës, njofton policia kantonale e Nidwaldenit.

Nga aksidenti mësohet se drejtuesi i motorit nuk ka mundur të mbijetojë dhe ka vdekur në vend të ngjarjes.

Nga rrjetet sociale albinfo.ch mëson se i ndjeri është me orgjinë nga Gjilani i Kosovës, ndërsa policia nuk ka bërë të ditur identitetin e viktimës, derisa njofton që po punon në zbardhjen e këtij aksidenti fatal.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

QKUK që 1 vit pa aparaturë të gastroskopisë

lipjanipress

Në Lipjan nuk është mbajtur mbledhja e KK-së, Opozita qendron në kërkesën për mbajtje të mbledhjës të jashtzakonshme

lipjanipress

Haxhinjtë e rinj kthehen në Kosovë, dy nga ta vdesin në Mekë (VIDEO)

lipjanipress

Zëvendës-presidenti amerikan – Iranit: Mos e testoni Trump-in

lipjanipress

Beteja moderne e Kosovës – Thaçi i jep ujë Vuçiqit (Foto)

lipjanipress

Presidenti Thaçi priti një delegacion të ashkalinjve të Kosovës për 14 vjetorin e ditës së tyre të flamurit

lipjanipress

Hapja Zyrtare e Fushatës nga LDK-Lipjan bëhet në Gadime (te Shpella), nga ora 19:00.

lipjanipress

Kryetari I komunës së Lipjanit, Imri Ahmeti të martën ka mbajtur takimin publik me qytetarët e kësaj komune

lipjanipress

Haradinaj i kundërpërgjigjet LDK’së: Po duan ta frikësojnë administratën

lipjanipress

Radikali Sheshelj kërkon ndërprerjen e dialogut me Kosovën në Bruksel

lipjanipress

Britania dërgon qindra ushtarë, tanke dhe armatim të rëndë në kufirin me Rusinë

lipjanipress

13-vjeçarja nga Vushtrria ka nevojë për ndihmë, i duhen 40 mijë euro për transplatimin e veshkës

lipjanipress
Skip to toolbar