LipjaniPress

Aktivisti i Lëvizjes Vetëvendosje në Lipjan demanton rrenat e Kampionit Ahmeti kinse ka kaluar në strukturen e LDK-së

Lajme Lipjani

Aktivisti i Lëvizjes Vetëvendosje nga Lipjani Blerton Latifi ka bërë të qartë për portalin tonë se ai nuk është larguar asnjëherë nga strukturat e Levizjes Vetëtvendosje dhe nuk ka ndermend të ndërrojë partin në të cilen edhe ka filluar aktivitetin e tij politik si aktivist i shquar.
Latifi ka demantuar kalimin e tij ne partin e cila udhëheqë me komunen e Lipjanit(LDK) dhe se takimi me kryetarin Ahmeti ka qenë në cilësin e një të riu dhe jo si antarë i ndonjë partie, për të cilin takim thotë se ka qenë vetem ftes e disa miqëve të tij për tu njoftuar me kryetarin Ahmeti,
Në fund Latifi ka njoftuar se ai do të vazhdojë të qëndrojë besnik Lëvizjes Vetëvendosje dhe shprehet optimist për zgjedhjet lokale të 22 tetorit./LipjaniPress.com//

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Matoshi: Kosovës i duhet një President i urtë jo një si Thaçi

lipjanipress

‘Evropa do të shkatërrohet nëse fitojnë partitë e ekstremit të djathtë në Gjermani dhe Francë’

lipjanipress

Lajmërim: Edhe pak muaj, vetëm këto vetura mund t’i importoni në Kosovë

lipjanipress

VMRO këmbëngul për zgjedhje të reja

lipjanipress

Kryetari Ahmeti ka vizituar Këshillin e Bashkësisë Islame në Lipjan

lipjanipress

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në magjistralen Prishtinë- Lipjan.

lipjanipress

KOMUNITETI I FSHATIT LLUGAXHI NË LONDER MBËSHTET SELATIN RETKOCERIN

lipjanipress

Deliu-Kodra: 22 tetori do dëshmojë fuqinë e PDK’së

lipjanipress

Zëvendësdrejtori i AKI-së s’shkon për të raportuar para Komisionit për gylenistët

lipjanipress

Lipjan dhe në këto vende nesër do të ketë reduktime të rrymës

lipjanipress

Vritet edhe një kosovar në Siri

lipjanipress

Mustafa kërcënon deputetët e LDK’së: Ata që s’e votojnë demarkacionin s’kanë vend në parti (Video)

lipjanipress
Skip to toolbar