LipjaniPress

Aktivisti i Lëvizjes Vetëvendosje në Lipjan demanton rrenat e Kampionit Ahmeti kinse ka kaluar në strukturen e LDK-së

Lajme Lipjani

Aktivisti i Lëvizjes Vetëvendosje nga Lipjani Blerton Latifi ka bërë të qartë për portalin tonë se ai nuk është larguar asnjëherë nga strukturat e Levizjes Vetëtvendosje dhe nuk ka ndermend të ndërrojë partin në të cilen edhe ka filluar aktivitetin e tij politik si aktivist i shquar.
Latifi ka demantuar kalimin e tij ne partin e cila udhëheqë me komunen e Lipjanit(LDK) dhe se takimi me kryetarin Ahmeti ka qenë në cilësin e një të riu dhe jo si antarë i ndonjë partie, për të cilin takim thotë se ka qenë vetem ftes e disa miqëve të tij për tu njoftuar me kryetarin Ahmeti,
Në fund Latifi ka njoftuar se ai do të vazhdojë të qëndrojë besnik Lëvizjes Vetëvendosje dhe shprehet optimist për zgjedhjet lokale të 22 tetorit./LipjaniPress.com//

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Google Maps Ndertesa Swastika,

lipjanipress

PDK të gatshëm për fushatën zgjedhore

lipjanipress

Vetëvendosje e kërkoi nesër seancën për Demarkacion

lipjanipress

Kritiku i Putinit, sërish në koma – dyshime për shkakun

lipjanipress

LDK Dega në Lipjan fton të gjithë simpatizantet se më datën 17.03.2017 kremtohet 27 vjetori i themelimit të LDK-së dega Lipjan

lipjanipress

Aksident tragjik në Lluzhan të Podujevës, vdes një fëmijë (FOTO)

lipjanipress

Ankand për ta ndihmuar veteranin e UÇK’së, Jon Harrison

lipjanipress

Reçica: Nëse nuk kalon demarkacioni, PDK e gatshme për zgjedhje

lipjanipress

Ish-Drejtori Arsimit në Prishtinë: Ahmeti të japë përgjegjësi për punësimin e 276 militantëve

lipjanipress

Të burgosurit e vitit ’81 tregojnë për vitet e burgut

lipjanipress

Nënshkruhet Memorandum Mirëkuptimi për realizimin e projektit “Lipjani për Fëmijët”

lipjanipress

Kryetari Ahmeti në mbështetje të sektorit privat

lipjanipress
Skip to toolbar