LipjaniPress

Akulli në ndërtesa rrezikon kalimtaret edhe në trotuare.(FOTO)

Lipjani

Sod rreth orës 10:30 alarmohen Policia dhe Zjarrefikisit e Lipjanit shkaku i nje cope bukur të madhe akulli që do të ishte fatale (vdekjeprurse) per jeten e qdo qytetari por fal sherbimit policor dhe zjarrfiksve u evitua edhe ky problem pa asnje dëm material apo ndonjë qytetari kalimtar./Lipjanipress.com//

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Hyn në fuqi Ligji për pandeminë COVID-19, këto janë dënimet e parapara për ata që nuk respektojnë masat

lipjanipress

AAK Dega Lipjan- Prezanton Asamblen

lipjanipress

Imami i xhamis se lipjanit Mulla Skender Mehmeti uron muajin e shenjët të Ramazanit gjith besimatave islam

lipjanipress

Festohet 12 Qërshori, Dita e Çlirimit të Komunës së Lipjanit

lipjanipress

Selatin Retkoceri: Qytetarët kanë rastin që tani ta ndëshkojnë keqpërdoruesin e parasë publike (FOTO)

lipjanipress

7 opinione për 10-shin e Lëvizjes Vetëvendosje në Lipjan Shkelzen Bislimin

lipjanipress

Kryetari i Komunës së Lipjanit Imri Ahmeti nënshkruan Memorandum Mirëkuptimi me përfaqësues të Programit Rajonal për Demokracinë Lokale në Ballkanin Perëndimor (ReLOaD)

lipjanipress

LDK-Lipjan prezanton Sllovin disa pamje më herët dhe tani.

lipjanipress

Aderime në Nisma Socialdemokrate në Lipjan

lipjanipress

Komuna e Lipjanit njofton organizatat joqeveritare

lipjanipress

Investohet në Lipjan 385,000.00€ për ndërtimin dhe funskionalizimin e Zonës Ekonomike në Kërqevë(FOTO)

lipjanipress

Ditëve të fundit është shtuar dukshëm numri i të prekurve me sëmundjen e fruthit në Kosovë. Nga kjo sëmundje deri më tani kanë vdekur 2 persona, një fëmijë 15 muajsh dhe një 37 vjeçar.

lipjanipress
Skip to toolbar