LipjaniPress

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës Dega në Lipjan

Lipjani

Në takimin e mbajtur me Kryesinë e gjerë të partisë, ka ndarë detyrat dhe përgjegjësitë për planin operacional të fushatës zgjedhore për zgjedhjet e jashtëzakonshme të 11 Qërshorit.

Me këtë rast u caktuan përgjegjësit për punën që do të pasojë:
Nijazi Ibrahimi- Menaxher i Shtabit
Bashkim Budakova- Koordinator për komisioner dhe vëzhgues
Ermal Gashi- Shef i Protokollit
Naser Bytyqi- Menagjer i Departamentit për sigurimin e fondeve
Remzi Mehmeti- Shef për Logjistikë dhe Financa
Arben Bahtiri- Koordinator për terren dhe organizim
Naim Avdiu- Koordinator i sektorëve
Bardhyl Selimi- Shef i Sektorit për Informim dhe Marrëdhënie me Publikun./Lipjanipress.com//

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Veprimtaria Shkencore e Prof.Dr.Vehbi Imeri,doctor i Shkecave të Ekonomisë dhe kandidat për deputet në Kuvendin e Republikës të Kosovës

lipjanipress

KF Ulpiana nuk i paguan lojtarët mbeten me gishta ne goj qe dy muaj

lipjanipress

Komuna e Lipjanit e dënon rastin e thyerjes së xhamit të dritares në shkollën “Vëllëzërit Aksiq” në fshatin Rubovc

lipjanipress

Flaka Surroi: Reagon ndaj tentim vrasjes se Azem Vllasit

lipjanipress

ASPEKTE DEMOGRAFIKE DHE STATISTIKORE PËR PUNËSIMIN DHE STRUKTURA E PUNËSIMIT NË LIPJAN

lipjanipress

Veseli:Fillimi i Ri është garancë për Shtetin e Kosovës dhe fuqizimin e tij (FOTO)

lipjanipress

Të mërkurën, në Restorant “Magma” Lipjan, Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, z.Kadri Veseli njëherit edhe Kryetar i Kuvendit të Kosovës ka bashkëbiseduar me strukturat e degës së PDK-së në Lipjan,

lipjanipress

Josef Martinsen: Letër e hapur drejtuar Qeverisë së Kosovës

lipjanipress

Kryetari Ahmeti ka pritur shefen e Zyrës së BE-së, Natalia Apostolova

lipjanipress

Buja tregon se kush e bindi të heq dorë nga kandidimi për deputet

lipjanipress

Kryetari Ahmeti realizon premtimin për ndërimin e shkollës në fshatin Mirenë

lipjanipress

Lëvizja Vetëvendosje – Lipjan : SHËRBIMET SHËNDETËSORE NË LIPJAN NË GJENDJE TË RËNDË

lipjanipress
Skip to toolbar