LipjaniPress

Anita me puthje i uron Ramushit postin e kryeministrit (Video)

Lajme

Ramush Haradinaj është zgjedhur kryeministër i ri i Kosovës me 61 vota për dhe 1 abstenim.

Ai pas marrjes së pozitës më të rëndësishme të menaxhimit të shtetit të Kosovës ka marrë një urim edhe nga bashkëshortja e tij Anita.

Anita ka uruar Ramushin duke i dhuruar një puthje në mes të sallës së Kuvendit të Kosovës.

Pas kësaj, ajo e ka shoqëruar Ramushin tutje jashtë sallës së Kuvendit, sigurisht për të filluar festën me lidershipin e partisë. /gazetametro.net

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Kelmendi me ndërtuesit diskuton për vonesat në leje ndërtimore dhe legalizim të ndërtimeve

lipjanipress

Klan Kosova: Zgjedhjet e reja më 28 maj ose 4 qershor

lipjanipress

Vuçiq: BE’ja tani nuk po e kërkon njohjen e Kosovës

lipjanipress

Kryetari i Mitrovicës Veriore: Të martën e ndërtojmë strukturën e re betonike në zonën e këmbësorëve

lipjanipress

Zhurma misterioze zgjon banorët në orët e hershme të mëngjesit (Video)

lipjanipress

Gjykata Speciale ende nuk është e gatshme të nis procedurat gjyqësore

lipjanipress

Imami Musliu: Kur i pashë 56 kufomat, s’e besoja se ishte edhe Adem Jashari

lipjanipress

Gjenerali amerikan: Mund të nis lufta në Europë

lipjanipress

Veliu për plagosjen në Podujevë: Policia ta hetojë rastin

lipjanipress

AKR deri nesër vendos se me kë do të bëjë koalicion

lipjanipress

AAK arrin marrëveshje koaliconi me dy parti (Foto)

lipjanipress

Kryetari Ahmeti ka vizituar punimet e ndërtimit shtratit të lumit në fshatin Banullë

lipjanipress
Skip to toolbar