LipjaniPress

Anita me puthje i uron Ramushit postin e kryeministrit (Video)

Lajme

Ramush Haradinaj është zgjedhur kryeministër i ri i Kosovës me 61 vota për dhe 1 abstenim.

Ai pas marrjes së pozitës më të rëndësishme të menaxhimit të shtetit të Kosovës ka marrë një urim edhe nga bashkëshortja e tij Anita.

Anita ka uruar Ramushin duke i dhuruar një puthje në mes të sallës së Kuvendit të Kosovës.

Pas kësaj, ajo e ka shoqëruar Ramushin tutje jashtë sallës së Kuvendit, sigurisht për të filluar festën me lidershipin e partisë. /gazetametro.net

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Mohgerini ndryshon agjendën, në Kosovë vjen të shtunën

lipjanipress

Organizatat e Shoqërisë Civile të Komunës së Lipjanit shqyrtuan prioritetet e programit ReLOad

lipjanipress

Në Ferizaj po jepen viza të rrejshme për Gjermani

lipjanipress

Këshlltarëve të Komunës së Lipjanit nuk u lejohet qasja në dokumentet zyrtare

Rexhep Isufi

Tahiri po ia sheh fundin dialogut me Serbinë

lipjanipress

Erdogan i quan “mbetje naziste dhe fashiste” holandezët

lipjanipress

Vetëm një tezë.

lipjanipress

Kryetari Ahmeti viziton ndërtimin e trotuarëve në fshatin Konjuh

lipjanipress

PDK godet rëndë Ramiz Kelmendin: U pasurove duke bërë biznes me Serbinë

lipjanipress

I pari i Komunës së Lipjanit Imri Ahmeti, uron qytetarët për Vitin e Ri 2021

lipjanipress

Fillon sot gjysmëvjetori i dytë në shkollat e Maqedonisë

lipjanipress

Mblidhet Këshilli i AAK’së (FOTO)

lipjanipress
Skip to toolbar