LipjaniPress

Apel të gjitha institicioneve shqiptare (Video)

Lajme Shqipëri

Të mirren masa ndihme për djaloshin 23 vjecar Florenc Beqiraj në France qyteti Marseil ky djalosh gjendet në komë dhe personat që kanë bër videon bëjn apel për ndihmen e Florencit sepse siq edhe thuhet në video familjaret e këtij djaloshit nuk kanë asnjë info rreth tij se qfar ika ndodh poashtu që gjendet në spital per me shum ndegjojeni videon rreth ketij rasti./LipjaniPress.com//

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

OSBE përkrah zgjedhjen e një prokurori të veçantë që merret me kërcënimet dhe mbrojtjen e gazetarëve

lipjanipress

Së shpejti fillon rregullimi i objektit social në Magurë

lipjanipress

Kjo ishte bomba e Ismet Beqirit për Ushtrinë

lipjanipress

Kryetari Imri Ahmeti ka vizituar fillimin e punimeve tek udhëkryqi Lipjan – Magurë -Shtime.

lipjanipress

As AAK nuk kthehet mbrapa- ushtria duhet të themelohet

lipjanipress

Këto janë arsyet që Prokuroria ngriti aktakuzë kundër Shukri Bujës dhe 8 bashkëpunëtorëve të tij

lipjanipress

ZHURMA PËR KRIMINELET SERB

lipjanipress

Rrëfimi i plakut që e rrahën e ia dogjën shtëpinë në Mitrovicë

lipjanipress

Hoxha: Askush s’ka informata për arrestimet e Speciales (Video)

lipjanipress

Thaçi, takim urgjent me ambasadorët e Quint-it – më pas konferencë për media

lipjanipress

Krasniqi: Opozita s’do të bëhet hisedare e marrëveshjeve të dëmshme

lipjanipress

Për ministrin e Kosovës, FETO është organizatë terroriste dhe shkollat e Gylenit duhet të mbyllen

lipjanipress
Skip to toolbar