LipjaniPress

Apel të gjitha institicioneve shqiptare (Video)

Lajme Shqipëri

Të mirren masa ndihme për djaloshin 23 vjecar Florenc Beqiraj në France qyteti Marseil ky djalosh gjendet në komë dhe personat që kanë bër videon bëjn apel për ndihmen e Florencit sepse siq edhe thuhet në video familjaret e këtij djaloshit nuk kanë asnjë info rreth tij se qfar ika ndodh poashtu që gjendet në spital per me shum ndegjojeni videon rreth ketij rasti./LipjaniPress.com//

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Ambasada Amerikane nuk shpreh përkrahje për zgjedhje të parakohshme

Press Lipjani

Haradinaj mesazh nga Franca për Pavarësinë

lipjanipress

Rrëfimi i Murat Jasharit për ‘Syrin e Popullit’, paralajmëronte hakmarrje ndaj liderëve politikë dhe fetarë (Video)

lipjanipress

Shokon kryetari i Malishevës: Ne shqiptarët e kemi në gjene vjedhjen (Video)

lipjanipress

Dy policë nga Lipjani shpëtojnë jetën një të moshuare – tentonte të vetëvritej

lipjanipress

Lushtaku e Selimi dalin para Gjykatës

lipjanipress

“ENVER SEKIRAQA I LIRË, ALBIN KURTI NË BURG”

lipjanipress

PDK-Lipjan: z. Hajrullahu viziton Tregun e Gjelbërt në Lipjan

lipjanipress

Edhe ushtarët maqedonas bëjnë shqiponjën

lipjanipress

Hajrullahu ” Arsimi profesional, prioriteti ynë kryesor” Konjuh,

lipjanipress

Kryetari i komunës, z. Naim Ismajli, po merr pjesë në Komitetin Drejtues të NALAS-it

Press Lipjani

Thaçi e Mustafa nisin takimin me Mogherinin

lipjanipress
Skip to toolbar