LipjaniPress

Apel Urgjent Ta Ndihmojm Familjen Hashani (Gadime e Ulët)

Lajme Lipjani

Te nderuar/a
Jemi në Aksion për ndërtimin e një shtëpie në Gadime e Ulët…
Deri ne përgaditjen dhe publikimin e kësaj video, vullnetarisht janë paraqitur donatorët në vijim.

Arben Hashani Pronar i Gurthyesit Gadime ka ofruar zallen e tërsishme deri ne perfundim te shtëpisë

Elmi Tasholli, ndihmon me 2.000 blloka.

Visar Mëziu Pronar i Elektro El-Binjakët ofron materialin dhe punen per instalimin e tërsishëm.

Ne presim nga te gjithe te mobilizohemi dhe të përfunojmë realizimin e këtij projekti, dhe kërkojmë që eshte urgjente gjetja e nje banese për banim te përkohshëm, se paku deri ne ngritjen e temperaturave./LipjaniPress.com//

Allahu ju shpërbleftë gjithëve që në forma të ndryshme kontriboni.

Tel Kont 044 209 781
049 209 781

Ju Lutem #Shpërndane, ndoshta ju beheni shkaku i ndonje donatori….

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Veseli pas rrënimit të murit: Mitrovica do të jetë qytet i bashkuar

lipjanipress

Molliqaj: Hyjmë koalicion me LDK-në, por pa Isa Mustafën

lipjanipress

Opozita pyet nëse Presidenti ka bërë puç duke marrë edhe pozitën e Kryeministrit

lipjanipress

Luhatet koalicioni qeverisës, Kosova drejt zgjedhjeve

lipjanipress

Kështu u prit në Kosovë ish-ushtari i UÇK’së, i liruar pas 13 vjetësh burgim në Serbi (Video)

lipjanipress

Filloj punimi i rruges në fshatin Shale me gjatesi 2.2 km

lipjanipress

Konjufca përjashton mundësinë e bashkëpunimit LDK-VV në të ardhmen

lipjanipress

Zëvendësdrejtori i AKI-së s’shkon për të raportuar para Komisionit për gylenistët

lipjanipress

Gratë e mjelin veten si protestë kundër shfrytëzimit të lopëve (VIDEO)

lipjanipress

Në 18 vjetorin e masakrës në Krushë, Thaçi fton drejtësinë të hetojnë vrasjet dhe masakrat

lipjanipress

Lajmi i portaleve të pushtetit se Lëvizja VETËVENDOSJE! është në panikë ka rritur interesimin e qytetarëve për t’ju bashkuar Lëvizjes.

lipjanipress

Stoltenberg: Të implementohen marrëveshjet e arritura në Bruksel

lipjanipress
Skip to toolbar