LipjaniPress

Arbëria humbet miqësoren e parë

Sport

Skuadra e KF Arbërisë ka humbur miqësoren e parë të zhvilluar në Istog.

Të drejtuarit e Nuhi Bahtirit sot janë mposhtur nga skuadra istogase.

Pas 90 minutash, rezultati final i këtij takimi ishte 2:0, në të mirë të KF Istogut, njofton Ulpianapress.

Golat për nikoqirët u shënuan në pjesëlojën e parë nga Qendrim Krasniqi në minutën e 5-të, kurse epërsinë e dyfishoi Malsor Blakaj në të 30-tën.

KF Arbëria e mirë organizuar për stinorin pranveror pritet këto ditë të udhëtoj për në Shqipëri për pëgatitje./Ulpianapress/

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

⚽️Turniri Tradicional në ⚽️futbollin e vogël ⚽️“Xhavit Kozhani”- BURGIA

lipjanipress

Formohet Klubi 2 Futbollistik “KF-Lipjani”

lipjanipress

Conte në garë me Mourinhon për yllin e Benficas (Foto)

lipjanipress

Neymar paralajmëron Realin

lipjanipress

Nuk ndalet Guardiola, Man City arrin marrëveshje me mesfushorin brazilian

lipjanipress

Talenti i madh lipjanas transferohet tek skuadra austriake që udhëhiqet nga trajneri i njohur

lipjanipress

??Zyrtarisht edhe Kampion ne Golem -Durrës , pa asnje humbje PARAFATOSAT U – 13 ??

lipjanipress

Zyrtare: KF Minatori bëhet me trajner të ri

Granit

Katastrofë, kjo nuk i ka ndodhur më parë Cristiano Ronaldos (Foto/Video)

lipjanipress

One Life dhuron donacion për dy ekipe të Ligës totale në Ferizaj KF GZIMI dhe KF ASHKANET ku këta 24 lojtarë u furnizuan me ndresa dhe trenerka.

lipjanipress

Benzema paralajmëron Mbappen

lipjanipress

SAS seasonal summer 2018 routes – 5 new destination & 27 new non-stop routes

lipjanipress
Skip to toolbar