LipjaniPress

Arrestohet hajni i Lipjanit

Lipjani

Një person është arrestuar në Lipjan pasi që është zënë në flagrancë duke tentuar të kryejë një vjedhje në shtëpinë e viktimës

 

Policia bën të ditur se njësiti policor nga i dyshuari ka konfiskuar një kaçavidë e cila dyshohet të jetë përdorur në rast. Me urdhër të prokurorit, i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Ish antari i VV, studenti nga Dardana paralajmëron parti të re polike, themelimin e 1 Levizje

lipjanipress

Kryetari i AAK-se ne Lipjan Dr. Fitim Selimi se bashku me nje pjese te anetareve te kryesise se AAK-se kane bere homazhe te varrezat e Deshmoreve dhe Martireve te luftes ne Sllovi dhe Terbufc.

lipjanipress

Qeverisje profesionale për Lipjanin me 144.

lipjanipress

Kurti: pas 11qershorit populli do ta ketë ndihmen tonë sikurese edhe bizneset tjera në Kosovë në mënyrë që ta rrisim punësimin e popullsisë dhe bugjetin e shtetit dhe zhvillimin e ekonomisë të vendit.(VIDEO+FOTO)

lipjanipress

Rinia e AAK-se ne Lipjan per Ramushin Kryeminister!

lipjanipress

Kandidati për kryetar z. Heset Sahiti shpalosi edhe në Gllogoc programin për qeverisjen 4 vjeçare në Lipjan.

lipjanipress

Shtyhet Gjykimi ndaj ish-deputetit Hetem Arifi nga PAI, për Përvetësim të Parave

lipjanipress

Kryetari i LDK’së uron Pashkët edhe përmes rrjetit social Twitter

lipjanipress

Selatin Retkoceri: Qytetarët kanë rastin që tani ta ndëshkojnë keqpërdoruesin e parasë publike (FOTO)

lipjanipress

Sa prej premtimeve i realizuan kryetarët e Shtimes e të Lipjanit

lipjanipress

Urimi i Kryetarit Ahmeti për Ditën e Mësuesit

lipjanipress

Ta ndihmojmë invalidin e luftës Irfan Xhaferin

lipjanipress
Skip to toolbar