LipjaniPress

Arrestohet Shpend Ahmeti në Milano

Lajme

Krytari i Prishtinës dhe zyrtari i lartë në Lëvizjen Vetëvendosje, Shpend Ahmeti është arrestuar sontë në Milano nga policia italian, mëson Koha.net.

Arsyet e arrestimit të tij ende nuk dihen.

Ai kishte shkuar në Milano për të përcjellë ndeshjen e Ligës së Evropës ndërmjet Milanit dhe Shkëndijës.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Këto vende do të kenë ndërprerje të rrymës gjatë ditëve në vijim

lipjanipress

“Nuk mund të tërhiqet paralele në mes të Jasharit e Rugovës, sakrifica e Jasharajve është unike”

lipjanipress

Në Gjermani, mërgimtarët e kapin mat Shpend Ahmetin në një vikend tjetër të shtrenjtë (Foto)

lipjanipress

Profesori në Pejë matë forcat me nxënësit (Video)

lipjanipress

I refuzohet azili, refugjati i vë flakën vetes (Video)

lipjanipress

Scott: Kosova nuk duhet të ngutet me ushtri

lipjanipress

‘THE ROCK’ ËSHTË SHUMË I MADH PËR MAKINAT E “FAST AND FURIOUS”

lipjanipress

Haradinaj për AFP: Dialogu mund të vazhdojë vetëm nëse Serbia e njeh Kosovën

lipjanipress

SHBA’ja burgos djalin e deputetit rus, reagon keq Rusia

lipjanipress

Flet shoku i ngushtë i të vrarit Aulon Zeka

lipjanipress

Lëvizja Vetëvendosje – Lipjan:PËRKRAHJA E MADHE PËR KRYETARIN RETKOCERI NË JANJEVË E KA FUTUR NË PANIK IMRI AHMETIN

lipjanipress

Përfaqësuesi i Kim Jong Un: Koreja e Veriut mund ta shkatërrojë botën me vetëm 3 bomba! Kujdes

lipjanipress
Skip to toolbar