LipjaniPress

Arsim Jashari zyrtarizon kandidimin për Asamable Komunale Lipjan

Lajme Lipjani Zgjedhjet 2017

Nëndega e Partisë demokratike të Kosovës, në Fshatin Banullë, do të përfaqësohet në listën për asamble komunale ne radhët e PDK-së me kandidatin Arsim Jashari, në zgjedhjet e 17 tetorit. Arsimi ish ushtarë i dalluar i UÇK-së, është aktivist që nga themelimi i PDK-së, deri me sot, një djalë i shkolluar, Jurist i diplomuar, parimor dhe shumë i respektuar në rrethin ton, në si nëndega e fshatit i kemi dhënë mbështetje të fuqishme që Arsimi të dal fitues ashtu siç është edhe nga natyra, të përfaqësoj interesin e qytetarit në mënyrën ma të mirë të mundshme.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Pas shpërthimit të trafos, Ferronikeli i kthehet punës

lipjanipress

Policia në autobus të ‘Plisave’ gjeti 33 shishe me koktej molotovi

lipjanipress

KANDIDATI PËR KRYETAR SELATIN RETKOCERI VIZITOI SHOQATËN E VETERANËVE TË UÇK-SË

lipjanipress

Ramushi e themelon një degë të AAK’së në Strasburg (Foto)

lipjanipress

Kodra e Diellit e lënë pas dore, skitarët ankohen se s’ka kushte për skijim (FOTO)

lipjanipress

Reçica: Nëse nuk kalon demarkacioni, PDK e gatshme për zgjedhje

lipjanipress

Zvonko Veselinovic në takim me Vucicin

lipjanipress

Ndrroi jet gazetari Ganimet Klaiqi

lipjanipress

Si do të përgjigjej NATO nëse Serbia anekson Veriun?

lipjanipress

Zyrtari i Gjykatës me veturë zyrtare bllokon e më pas fyen pacientët në QKUK (Foto)

lipjanipress

Raportet mes Bashkimit Evropian dhe Donald Trumpit eskalojnë në pikë kritike

lipjanipress

Hajrullahu – ‘Shoqëria civile do të jetë pjesë e kabinetit tim’

lipjanipress
Skip to toolbar