LipjaniPress

Arsim Jashari zyrtarizon kandidimin për Asamable Komunale Lipjan

Lajme Lipjani Zgjedhjet 2017

Nëndega e Partisë demokratike të Kosovës, në Fshatin Banullë, do të përfaqësohet në listën për asamble komunale ne radhët e PDK-së me kandidatin Arsim Jashari, në zgjedhjet e 17 tetorit. Arsimi ish ushtarë i dalluar i UÇK-së, është aktivist që nga themelimi i PDK-së, deri me sot, një djalë i shkolluar, Jurist i diplomuar, parimor dhe shumë i respektuar në rrethin ton, në si nëndega e fshatit i kemi dhënë mbështetje të fuqishme që Arsimi të dal fitues ashtu siç është edhe nga natyra, të përfaqësoj interesin e qytetarit në mënyrën ma të mirë të mundshme.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Nderohen martirët e fshatrave Ribar i Vogël dhe Blinajë (Foto)

lipjanipress

Mediat serbe në panik: NATO po e armatosë Kosovën për ta marrë Veriun

lipjanipress

Konfirmohet vizita e Mogherinit në Mitrovicë

lipjanipress

Tahiri po ia sheh fundin dialogut me Serbinë

lipjanipress

Vucic:Nga Sarajeva për autoritetet në Prishtinë: goditja e një stilolapsi nuk mund të rrëmben asgjë

lipjanipress

Nesër pritet të shpallet aktgjykimi ndaj Pal Lekaj dhe të tjerëve që ngarkohen me vepra penale për korrupsion

lipjanipress

Deda tregon pse dështoi FER-i

lipjanipress

Murat Jashari, i dyshuari kryesor për tentim-vrasjen e Vllasit

lipjanipress

Një vajzë e vogël kafshohet nga gjarpri, në QKU s’ka serum

lipjanipress

Ashkalit e Lipjanit të mobilizuar për Zgjedhjet Lokale

lipjanipress

Kosova e gatshme t’i avancojë marrëdhëniet me NATO-n

lipjanipress

Ku mbeti lista e gjat e kriminelve serb që morën pjes në masakrat dhe dhunimet e shkaktuara në Kosovë

lipjanipress
Skip to toolbar