LipjaniPress

Asfaltohen rrugicat në fshatin Kraishtë, gjithashtu Filluan punimet për asfaltimin e rrugicave në Ribar të Madh

Lajme Lipjani

Në vazhden e realizimit të shumë projekteve në fshatrat e Komunës së Lipjanit, sot po bëhet asfaltimi i rrugicave në fshatin Kraishtë.
Punimet nga afër i ka përcjellur Kryetari i Komunës, Imri Ahmeti. Ai ka uruar banorët e Kraishtës për asfaltimin e këtyre rrugicave mjaftë të nevojshme për mirëqenien e tyre./LipjaniPress.com//

Kryetari i Komunës, Imri Ahmeti gjatë ditës së sotme ka qëndruar në fshatin Ribar i Madh, ku filluan punimet për asfaltimin e rrugicave të këtij vendbanimi. Kryetari Ahmeti ka uruar banorët për realizimin e këtij projekti që pritet të finalizohet së shpejti./LipjaniPress.com//

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Rusia e nis drejt Detit Mesdhe anijen luftarake

lipjanipress

Zyrtari i Gjykatës me veturë zyrtare bllokon e më pas fyen pacientët në QKUK (Foto)

lipjanipress

Kandidati për Kryetar të Komunës së Lipjanit z. Ismet Hajrullahu, bashkë me shumë të rinjë, sot kanë pastruar rrugën ‘Isa Olluri’ në qytetin e Lipjanit.

lipjanipress

Fillon asfaltimi rrugës Sllovi -Smallushë- Gadime

lipjanipress

Sindikatat e rajonit debatojnë për kohezion social dhe avancim të të drejtave të punëtorëve

lipjanipress

Kjo është gruaja që e dogji Shqipërinë në vitin ’97 (Video)

lipjanipress

Vuçiq: Po të flisja si Thaçi do të më varnin në Terazi

lipjanipress

Sondazhi: Liderja e ekstremit të djathtë Le Pen do t’i humbiste zgjedhjet presidenciale në balotazh

lipjanipress

O’Connell i bindur që Franca do ta trajtojë fer Haradinajn

lipjanipress

David Philips shkruan për elitën e korruptuar në Prishtinë dhe raportet e reja Kosovë-Amerikë

lipjanipress

Përfundojnë “Ditët e Agimit” – rikujtohet vepra e Agim Ramadanit

lipjanipress

I dënuari nga grupi i Kumanovës jep një mesazh emocionues

lipjanipress
Skip to toolbar