LipjaniPress

Asfaltohen rrugicat në fshatin Kraishtë, gjithashtu Filluan punimet për asfaltimin e rrugicave në Ribar të Madh

Lajme Lipjani

Në vazhden e realizimit të shumë projekteve në fshatrat e Komunës së Lipjanit, sot po bëhet asfaltimi i rrugicave në fshatin Kraishtë.
Punimet nga afër i ka përcjellur Kryetari i Komunës, Imri Ahmeti. Ai ka uruar banorët e Kraishtës për asfaltimin e këtyre rrugicave mjaftë të nevojshme për mirëqenien e tyre./LipjaniPress.com//

Kryetari i Komunës, Imri Ahmeti gjatë ditës së sotme ka qëndruar në fshatin Ribar i Madh, ku filluan punimet për asfaltimin e rrugicave të këtij vendbanimi. Kryetari Ahmeti ka uruar banorët për realizimin e këtij projekti që pritet të finalizohet së shpejti./LipjaniPress.com//

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Avni Nazmi Limani :kandidat pë asamblenë komunale në Lipjan

lipjanipress

Komandanti i NATO’s për Europë: Transformimi i FSK’së në ushtri i takon Kosovës

lipjanipress

Skuadrat e Superligës në ndjekje të talentit Ardi Arifi

Granit

Vuçiq e Bërnabiq në takim që nga ora 10, flasin për Kosovën

lipjanipress

Trupi gjykues në Colmar të Francës ka marrë vendim që me datën 27 prill do të merret vendimi lidhur me akuzat e bëra nga shteti serb në drejtim të liderit të AAK-së Ramush Haradinaj.

Press Lipjani

Thaçi e Pacolli kthejnë në Kosovë gjashtë ambasadorë

lipjanipress

Kuvendi i Komunës mbajti mbledhjen e 41-të me radhë

lipjanipress

Mashtrimi me subvencione, i bashkakuzuari në rastin e ish-deputetit thotë se përvetësoi mbi një mijë euro

lipjanipress

Turqia arreston mbi 50 persona

lipjanipress

Presidenti dhe Kryeministri s’thonë asnjë fjalë për dorëheqjen e Shefit të AKI’së

lipjanipress

Vlora Limani Hajnuni Fjalimi në seancën e Kuvendit të Republikës së Kosovë (Video+Foto)

lipjanipress

Gjermania i kërkon Serbisë që “problemin e Kosovës ta zgjidhë shpejt”

lipjanipress
Skip to toolbar