LipjaniPress

Asfaltohet rruga e fshatit Resinovc

Lajme Lipjani

I pari i Komunës së Lipjanit Imri Ahmeti sot ka qëndruar në fshatin Resinovc ku nga afër ka parë mbarëvajtjen e punimeve në asfaltimin e rrugës së këtij fshati.
Me këtë rast Kryetari Ahmeti ka uruar banorët për rrugën e re dhe ka bërë të ditur se do të ketë edhe projekte të tjera në vazhdimësi për këtë lokalitet.
Ndërsa, banorët e fshatit Resinovc kanë falenderuar Kryetarin Imri Ahmeti për përkushtimin e dhe realizimin e këtij projekti të rëndësishëm./LipjaniPress.com//

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

KQZ përmbyll procesin e certifikimit të partive dhe kandidatëve – kjo është lista e plotë

lipjanipress

Kur Slobodan Milosheviq i premtonte turmës në Beograd arrestimin e Azem Vllasit (VIDEO)

lipjanipress

Pa mbështetje në Kosovën e lirë

lipjanipress

NISMA për Kosovën – Lipjan hap fushatën zgjedhore me një koktej rasti e Premte ora 18:00 në restaurant “Toni”

lipjanipress

Tash i takon BE’së ta mbajë premtimin për vizat

lipjanipress

Kuvendi nuk aprovoi rendin e ditës, mbyllet seanca

lipjanipress

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ka vizituar Banullën dhe Gadimen Haradinaj: Do ta mbështesim fuqishëm dr. Fitim Selimin për kryetar të Lipjanit(Video+Foto)

lipjanipress

Mediat serbe paralajmërojnë ndërtimin e një muri të ri në Veri

lipjanipress

Mbyllet stacioni i trenit në Dyseldorf, 5 të lënduar nga sulmi me sëpatë

lipjanipress

Deliu-Kodra: 22 tetori do dëshmojë fuqinë e PDK’së

lipjanipress

Njoftim për qytetarët e Lipjanit (FOTO)

lipjanipress

Dega e PDK-së në Lipjan sqaron qytetarët lipjanas me të vërtetën rreth aderimit të z.Idriz Maliqi në PDK

lipjanipress
Skip to toolbar