LipjaniPress

Asfaltohet rruga e fshatit Resinovc

Lajme Lipjani

I pari i Komunës së Lipjanit Imri Ahmeti sot ka qëndruar në fshatin Resinovc ku nga afër ka parë mbarëvajtjen e punimeve në asfaltimin e rrugës së këtij fshati.
Me këtë rast Kryetari Ahmeti ka uruar banorët për rrugën e re dhe ka bërë të ditur se do të ketë edhe projekte të tjera në vazhdimësi për këtë lokalitet.
Ndërsa, banorët e fshatit Resinovc kanë falenderuar Kryetarin Imri Ahmeti për përkushtimin e dhe realizimin e këtij projekti të rëndësishëm./LipjaniPress.com//

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Zyrtari i EULEX’it: Sistemi i drejtësisë të jetë llogaridhënës kur bën gabime

lipjanipress

Këto vende do të kenë ndërprerje të rrymës në fillim të muajit shkurt

lipjanipress

“The Telegraph” i përgjigjet Trumpit me Ritën dhe refugjatet më inspiruese

lipjanipress

PDK dega në Lipjan sot me datë 03.10.2017, ka paraqitur Kallzim penal në Prokurorinë themelore në Prishtinë kundër Adem Duriqit, Drejtor i Drejtoratit për Prokurim, Komuna e Lipjanit.

lipjanipress

Mediat serbe paralajmërojnë ndërtimin e një muri të ri në Veri

lipjanipress

Si i bëri 2 milionë euro për 2 vjet, Nevzat Bejta, kryetar i Gostivarit

lipjanipress

Shukri Buja: PDK-Dega në Lipjan mbajti mbledhjen e rregullt te radhës

lipjanipress

⚽️Turniri Tradicional në ⚽️futbollin e vogël ⚽️“Xhavit Kozhani”- BURGIA

lipjanipress

Zvicra në nevojë për 134 mijë punëtorë të rinj me orar të plotë

lipjanipress

Ismet Beqiri e godet Albin Kurtin: Unë nuk kam shtet rezervë sikur ti

lipjanipress

VMRO këmbëngul për zgjedhje të reja

lipjanipress

Shokuese qfar gjendet brenda Produkteve

lipjanipress
Skip to toolbar