LipjaniPress

Bekim Olluri: Forumi Rinor i AKR-së dega në Lipjan, bojkoton dhe pezullon të gjitha aktivitetet AKR-së në Lipjan

Lipjani

Bekim Olluri shpreh paknaqesit permes rrjetit social facebook.
“Ju njoftojë se Forumi Rinor i AKR-së dega në Lipjan, ka bojkotuar dhe ka pezulluar të gjitha aktivitete e AKR-së në Lipjan dhe në nivel qendror, poashtu mbështesim fuqimisht vendimet e kryetarit tonë z. Sabit Pacolli.
Me respekt kryetari i FR-AKR-së dega në Lipjan Bekim D. Olluri”, ka shkruar ai./Lipjanipress.com//

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Krojmiri ishte ndalesa e radhës ku kandidati për kryetar z. Heset Sahiti shpalosi programin për Krojmirin dhe Lipjanin.

lipjanipress

Mbahet mbledhja e KK-së ,të Lipjanit: Votëbesimi i kryesueses tëKuvendit të Komunës Vlora Limani-Hajnuni: unë jam këtu që ti masim numrat me që ata kështu e kuptojnë demokracinë,

lipjanipress

Zyrtarizimi i kandidatëve për kryetar nga partitë e ndryshme

lipjanipress

Kryetari Ahmeti ka pritur në vizitë Kryeministrin e Kosovës Ramush Haradinaj

lipjanipress

PDK Lipjan: IMRI AHMETI PËRMES NJERËZVE TË TIJ PO SHANTAZHON DHE KËRCËNON VOTUESIT

lipjanipress

Kryetari Ahmeti ka vizituar fabriken e lëngjeve MS Quality

lipjanipress

LDK Dega në Lipjan fton të gjithë simpatizantet se më datën 17.03.2017 kremtohet 27 vjetori i themelimit të LDK-së dega Lipjan

lipjanipress

Ministri Selimi shuan Departamentin e hetimeve mjekoligjore të krimeve të luftës (Video)

lipjanipress

Shukri Buja tregon nëse Nisma do ta kandidojë për kryetar të Lipjanit

lipjanipress

I pari i Komunës së Lipjanit Imri Ahmeti, uron qytetarët për Vitin e Ri 2021

lipjanipress

Kryetari Ahmeti ka pritur shefen e Zyrës së BE-së, Natalia Apostolova

lipjanipress

Kryetari Ahmeti viziton punimet e asfaltimit të rrugës Topliçan -Grackë

lipjanipress
Skip to toolbar