LipjaniPress

Brekët e politikanit shqiptar

Lajme

Këto brekë me 500 euro janë bërë hit në rrjetet sociale. Ato janë shfaqur në Facebook, si reagim ndaj politikanëve shqiptarë të korruptuar.

Pas postimit në Facebook nga dikush, kjo foto që përmbanë një palë brekë me banknota 500 euroshe, është rishpërndarë nga dhjetëra llogari të rrjeteve sociale. Aty me thumb shkruhet se i takojnë një politikani shqiptar, që kishte hyrë në politikë me brekë të shqyera.Debati për brekët vjen pasi që Prokuroria Speciale në Maqedoni nxorri keqpërdorime dhe pastrim parash me fondet shtetërore, ku një gazetare kishte shkruar se ka paguar 500 euro për blerjen e një palë brekëve.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Shkupi reagon ndaj Edi Ramës: Mos u merr me Maqedoninë

lipjanipress

SPANJA MUND TA NJOH KOSOVËN, POR KUNDËRSHTON SHKËMBIMIN E TERRITOREVE

Rexhep Isufi

Hoti alarmon Shpend Ahmetin: LDK e gatshme ta drejtojë Prishtinën

lipjanipress

Lëvizja Vetëvendosje – Lipjan Ftesë për qytetarët e Lipjanit

lipjanipress

Kroatëve po iu pengon arrestimi i Haradinajt, akuzojnë Serbinë

lipjanipress

Ambasada Amerikane nuk shpreh përkrahje për zgjedhje të parakohshme

Press Lipjani

Shala nuk beson se serbët do ta rrënojnë vetë murin

lipjanipress

Shpërthim në një banes në Londër

lipjanipress

Sulmet kibernetike rrezikojnë edhe sigurinë e Kosovës

lipjanipress

E pazakontë në Vlorë/ Seks në makinë, vdes gjatë aktit 58-vjeçari

lipjanipress

Rezultati i Sondazhit 24h i lansuar dje ne oren 12:00 dhe është mbyllur sod në ora 12:00(FOTO)

lipjanipress

Instrumentistët e Vegjël Popullor nga Lipjani shpërblehen me dy çmime në Festivalin e 14-të mbarëkombëtar në Fushë -Arrëz

lipjanipress
Skip to toolbar