LipjaniPress

Brekët e politikanit shqiptar

Lajme

Këto brekë me 500 euro janë bërë hit në rrjetet sociale. Ato janë shfaqur në Facebook, si reagim ndaj politikanëve shqiptarë të korruptuar.

Pas postimit në Facebook nga dikush, kjo foto që përmbanë një palë brekë me banknota 500 euroshe, është rishpërndarë nga dhjetëra llogari të rrjeteve sociale. Aty me thumb shkruhet se i takojnë një politikani shqiptar, që kishte hyrë në politikë me brekë të shqyera.Debati për brekët vjen pasi që Prokuroria Speciale në Maqedoni nxorri keqpërdorime dhe pastrim parash me fondet shtetërore, ku një gazetare kishte shkruar se ka paguar 500 euro për blerjen e një palë brekëve.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Në zgjedhjet e 11 qershorit mund të kandidojnë edhe të akuzuarit për krim e korrupsion

lipjanipress

Drenas, arrestohen dy persona për prostitucion

lipjanipress

Të shtëna me armë në një shkollë në Francë, ka të plagosur

lipjanipress

Aksident në rrugën Kumanovë-Shkup, rikahëzohet komunikacioni

lipjanipress

Kush po e furnizon Serbin të mbledhë dëshmi kundër UÇK’së

lipjanipress

“Gëzim Gashi ( Albin Kurti i Ashkalive dhe Egjiptianve)”

lipjanipress

Letër Dërguar Albin Kurtit,

lipjanipress

Gjendet i vdekur një kumanovar në rrugë

lipjanipress

Mungesa e informacioneve për Sirinë, i ka radikalizuar kosovarët

lipjanipress

Bujani që vetëm para pak ditësh ka formuar nëndegën e Nismës, po tregon që çdo ditë po e rritë përkrahjen për kandidatin për kryetar të Lipjanit z.Heset Sahiti, duke u bazuar në programin tij zgjedhor.

lipjanipress

Gjatë fundjavës në Shkup 23 aksidente, një i lënduar rëndë disa veta më lehtë

lipjanipress

Agjenti serb: Haradinaj s’u arrestua për krime lufte, prapa tij qëndrojnë njerëz të CIA’s dhe NATO’s (Video)

lipjanipress
Skip to toolbar