LipjaniPress

Call Center Agent bewerben Sie sich als Mitarbeiter im Kundenservice für Vodafone (Prishtina)

Lajme Lipjani

Du bist kommunikativ, willst Kunden begeistern, hast Überzeugungskraft, liebst den Kundenkontakt, fühlst Dich wohl im Vertrieb, bist nicht auf den Mund gefallen, willst neue Chancen nutzen, freust Dich auf bezahlte Schulungen und Weiterbildungen und hast PC Grundkenntnisse? Vodafone ist weiter auf Wachstumskurs und baut den Standort im Prishtina .

Konnten wir Ihr Interesse wecken? Wünschen Sie weitere Informationen?
Dann freuen wir freuen uns auf Deine Bewerbung!========================================================================================

Agjenti i Qendrës së Thirrjeve aplikohet si Përfaqësues i Shërbimit të Klientit për Vodafone (Prishtinë)

Ju jeni komunikues, dëshironi të frymëzoni klientët, të keni fuqinë e bindjes, të doni kontaktin e klientit, të ndiheni rehat në shitje, të mos keni rënë në buzë, të përfitoni nga mundësitë e reja, duke pritur për trajnimin e paguar dhe edukimin e mëtejshëm dhe PC-të kanë njohuri themelore? Vodafone vazhdon të rritet dhe të ndërtojë lokacionin e saj në Prishtinë.

A mund ta nxisim interesin tuaj? Doni më shumë informacion?
Ne shpresojmë që të marrim kërkesën tuaj!

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Isa Mustafa flet për koalicionin me AKR’në

lipjanipress

Ankand për ta ndihmuar veteranin e UÇK’së, Jon Harrison

lipjanipress

Me rastin e 7 marsit – Ditës së Mësuesit,Kryetari Ahmeti ndan mirënjohje

lipjanipress

Zaev: Ivanov të mos humbë kohë, të na e japë mandatin

lipjanipress

Kthehet në rigjykim rasti i Oliver Ivanoviq-it

lipjanipress

Në 36 vjetorin e rënies përkujtohen dëshmorët Naser Hajrizi dhe Asllan Pireva

lipjanipress

Miratohet raporti për matjen e territorit – Mustafa shpreson se do ta votojë edhe opozita

lipjanipress

Zvicra e dëbon kosovaren pasi ia morri “socialit” 235 mijë franga

lipjanipress

Kulmet e banesave në Prishtinë të mbuluara me material kancerogjen – lesenit

lipjanipress

Dr. Fitim Selimi- Kryetar i Deges se AAK-se ne Lipjan,

lipjanipress

PDK-Lipjan Ismet Hajrullahu, nominohet kandidat për kryetar të komunës së Lipjanit nga Partia Demokratike e Kosovës!

lipjanipress

AKR-Dega në Lipjan, Sabit Pacolli me bashkëpunëtorë, ka bërë homazhe dhe ka vënë kurorë lulesh te lapidari i heroit të kombit, Ismet Asllani,

lipjanipress
Skip to toolbar