LipjaniPress

Çantë e dyshimtë afër shkollës fillore “Elena Gjika”

Lajme

Një çantë e dyshimtë është gjetur afër shkollës fillore “Elena Gjika”, dyshohet të jetë mjet shpërthyes.

Policia ka dalë në vendi e ngjarjes dhe në çdo çast pritet edhe njësiti i deminimit.

Një person që ishte i pranishëm në vendin e ngjarjes ka treguar për lajmi.net se çfarë ka parë afër shkollës “Elena Gjika” rreth mjetit të dyshimtë.

“Po dyshohet për eksploziv. Tash është koha e nxansave që lirohen prej shkolles Elena Gjika. Unë e kom thirr policinë tash po presim”, tha Fitim Maloku për lajmi.net

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Historia prekëse e ushtarit që shërbeu në Kosovë (Video)

lipjanipress

Kryetari Ahmeti vizitoi disa nga projektekt që janë drejt finalizimit

lipjanipress

Video shokuese nga një shkollë e Kosovës: Nxënesit shajnë profesorin (Video)

lipjanipress

Zëvendës-presidenti amerikan – Iranit: Mos e testoni Trump-in

lipjanipress

Doarsa Kica–Xhelili: kandidate për deputete në Kuvendin e Republikës së Kosovës.

lipjanipress

Zyrtari i Gjykatës me veturë zyrtare bllokon e më pas fyen pacientët në QKUK (Foto)

lipjanipress

Pamje ekskluzive: Momenti kur Jashari shkon për ta qëlluar në shtëpi Vllasin (Video)

lipjanipress

Këto foto të Norës me Robertin nuk i keni parë deri më tani (Foto)

lipjanipress

Plagoset një femër me armë zjarri në Prishtinë

lipjanipress

Gazeta Metro: Vritet Lavdrim Muhaxheri

lipjanipress

Mustafa: Kosova, model rajonal në fushën e të drejtave të njeriut

lipjanipress

Vuçiq: Po të flisja si Thaçi do të më varnin në Terazi

lipjanipress
Skip to toolbar