Lipjanipress

Conte në garë me Mourinhon për yllin e Benficas (Foto)

Sport

Jose Mouirnho dhe Antonio Conte, përveç Premierligës, janë konkurrentë edhe në afatin e transferimeve
Sipas të përditshmes portugeze, A Bola, menaxheri i Chelseas, Anconio Conte ka hyrë në garë për transferimin e mbrojtësit të Benficas, Nelson Semedo

Kurse, tash e një kohë për këtë lojtar ka shfaqur interesim edhe menaxheri i Manchester United, Jose Mouinho.

Reprezentuesi portugez thuhet se kushton 35 milionë funte (40 milionë euro). /Express

Facebook Comments

Related posts

Formohet Klubi 2 Futbollistik “KF-Lipjani”

lipjanipress

Nuk ndalet Guardiola, Man City arrin marrëveshje me mesfushorin brazilian

lipjanipress

KRYETARI VETËVENDOSJES NË LIPJAN SELATIN RETKOCERI DO TË JETË NË STADIUMIN E QYTETIT KU ZHVILLOHET DERBI LOKAL ULPIANA – ARBËRIA

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli