LipjaniPress

Dafina e lë Ledrin ‘me gisht në gojë’ (Foto)

Rozë

Është njëra ndër këngëtaret më të njohura e më të dashura për publikun. Bëhet fjalë për këngëtaren Dafina Zeqiri.

Dafina gjatë karierës së saj kishte shumë suksese. Por përveç kësaj Dafina shpesh ishte lajm i medieve rozë për jetën e saj personale.

Një raport shumë të afërt e shumë bashkëpunime kishte edhe me reperin e njohur Ledri Vula,transmeton Gazeta Express.

Por ky raport me Ledrin si duket ka përfunduar, pasi që këngëtarja e ka fshirë Ledrin nga lista e personave që ajo ndjek në Instagram.

Se çka e ka detyruar Dafinën të marrë këtë veprim ,mbetët të shihet.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Nikka publikon këngën e saj me te re ‘Ani Mori Nuse’ (Video)

lipjanipress

Fjolla Morina nga Maldives në sallën e operacionit .

lipjanipress

Publikohet foto nudo e Nora Istrefit (Foto)

lipjanipress

Harrojini të gjitha, kjo bombë po çmend rrjetin (Foto)

lipjanipress

E keni harruar Koronadon, kështu duket ai sot (Foto)

lipjanipress

Ja si e njohin sllovenët zonjën e parë të Amerikës (Foto)

lipjanipress

Snoop Dogg nga Kosova” Prezanton VideoKlipin: “Zoja”

lipjanipress

Erona Hogjaj nga Rahoveci Finaliste Miss Suisse Francophone.

lipjanipress

Gjërat që ndryshojnë pasi filloni një lidhje

lipjanipress

Berina Berisha që po mahnit Amerikanet me veshjet e brendeve dhe markave të shtrenjëta. (Foto)

lipjanipress

MIRSAD TAHIRI VIP ASHKANLIA NË KOSOVË (FOTO)

lipjanipress

Zbulohet çmimi i biletave për koncertin e Dua Lipës në Prishtinë

lipjanipress
Skip to toolbar