LipjaniPress

Danush Ademi morri pozitën e Nënkryetarit të Kuvendit të Republikës së Kosovës

Lipjani

Nga data 11.04.2017 Deputeti, njëherit Kryetari i Partisë Demokratike të Ashkanlinjëve të Kosovës z.Danush Ademi morri pozitën e Nënkryetarit të Kuvendit të Republikës së Kosovës me stafin mbështetës z.Agim Hyseni, z.Arben Shabani dhe z. Gëzim Gara.
Nënkryetari z.Ademi priti një delegacion nga PDAK-ja ku i uruan suksese në punën e mëtutjeshme. Mesazhi i Kryetarit është që krenohet për të gjithë të punësuarit që kanë një background të madh politik./Lipjanipress.com//
PDAK
Jo Fjalë, Punë…

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

S.Pacolli: MS QUALITY Zyrtarisht fillon punën. (Video)

lipjanipress

ME VETËVENDOSJE EDHE JANJEVA GATI PËR NDRYSHIM(FOTO)

lipjanipress

Këshilli komunal i viktimave të dhunës në baza gjinore mban takim pune

lipjanipress

Ndërsa në emër të familjarëve para të pranishmëve fjalë rasti ka mbajtur edhe përfaqësuesi i fshatit Ribar i Vogël, Nysret Kelmendi.

lipjanipress

Sllovia, zemra dhe KRENARIA e LDK-s në Lipjan

lipjanipress

Fuqizimi i të rinjve nga komunitetet Rom, Ashkali dhe Egjiptian në avokim për të siguruar ofrim më të mirë të shërbimeve shëndetësore në Kosovë.

lipjanipress

Raportohet se ka humbur Xhejlane Abdullahu

lipjanipress

Biografi nga Ylli Shala Kandidat në Asamblen Komunale nga radhet e Nisma për Kosovën.

lipjanipress

Nënkryetari i Komunës së Lipjanit, Fauz Xhemajli priti në takim sot Zëvendësministrin për Bujqësi, Pylltari dhe Zhvillim Rural, Shukri Maxhuni.

lipjanipress

PDK-Lipjan Ismet Hajrullahu, nominohet kandidat për kryetar të komunës së Lipjanit nga Partia Demokratike e Kosovës!

lipjanipress

Kryetari Ahmeti i përkushtuar në përmirësimin e kushteve në shkolla

lipjanipress

Shukri Buja tregon nëse Nisma do ta kandidojë për kryetar të Lipjanit

lipjanipress
Skip to toolbar