LipjaniPress

DARDAN SEJDIU DHE FATON TOPALLI SOT VIZITUAN LIPJANIN

Lipjani

Kandidati për deputet nga qendra e Lipjanit Selatin Retkoceri, bashkë me kandidatët Dardan Sejdiu dhe Faton Topalli sot kanë zhvilluar takime me aktivistë dhe qytetarë të Lipjanit.
Çdo ditë po konfirmohet përkrahja e madhe e qytetarëve për Lëvizjen Vetëvendosje! duke u parë si alternativa e vetme për ndryshim./Lipjanipress.com//
Të votojmë #meZemër

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Kryetari i FR-AKR-së në Lipjan Bekim Olluri ka takuar të rinjtë e Gllogovcit të Lipjanit

lipjanipress

LISTA E KANDIDATËVE TË SUBJEKTIT POLITIK AKR DEGA LIPJAN SI DHE SUBJEKTI POLITIK PARTIA LIBERALE DEGA LIPJAN

lipjanipress

Kastriot Luma, zgjedhet Kryetar në Kuvendin e të Rinjve të Kosovës!

lipjanipress

Shumë fshatra të Lipjanit tashmë tre ditë pa rrymë

lipjanipress

PDK-dega në Lipjan viziton nëndegët në Smallushë dhe Bujari

lipjanipress

PDK të gatshëm për fushatën zgjedhore

lipjanipress

S.Pacolli: MS QUALITY Zyrtarisht fillon punën. (Video)

lipjanipress

Rrugëtimi i sigurt drejt fitores së kryetarit Ahmeti pa balotazh në zgjedhjet e 22 tetorit, u dëshmua edhe në Akllap

lipjanipress

Imami i xhamis se lipjanit Mulla Skender Mehmeti uron muajin e shenjët të Ramazanit gjith besimatave islam

lipjanipress

Si do të ndryshonte pozita e komunitetit Ashkali në rastë të qeverisjes nga LVV

lipjanipress

Arsim Jashari zyrtarizon kandidimin për Asamable Komunale Lipjan

lipjanipress

LDK Lipjan- Sonte vazhdojmë në TOPLIQAN

lipjanipress
Skip to toolbar