LipjaniPress

Daut Haradinaj: Fitim Selimi do te jetë Kryetar i Lipjanit(FOTO)

Lipjani

Kështu u shpreh Deputeti i Parlamentit të Kosovës z. Daut Haradinaj në një takim që pati me strukturat udhëheqëse të AAK-së në Lipjan.
Në këtë takim mobilizues, nikoqir i së cilës ishte Dega e Aleancës në Lipjan të udhëhequr nga Dr. Fitim Selimi, të pranishëm ishin edhe Sekretari i AAK-së z. Blerim Kuqi, zëdhënësi i AAK-së z. Muharrem Nitaj dhe kryetarja e ARK-së znj, Diellza Hoti.
Gjatë takimit u bisedua për shumë qështje me karakter organizativ dhe mobilizues të Aleancës për zgjedhjet që do të mbahen këtë vit. Me këtë rast u ndanë detyra konkrete për udhëheqësit e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës në Lipjan të cilët shprehën vullnetin dhe gatishmërinë e plotë për të vazhduar dhe punuar deri në fitoren e plotë të AAK-së në Lipjan./Lipjanipress.com//
Sektori për Informim dhe Marrëdhënie me Publikun
AAK Dega në Lipjan

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Shukri Buja: PDK-Dega në Lipjan mbajti mbledhjen e rregullt te radhës

lipjanipress

Biografi nga Ylli Shala Kandidat në Asamblen Komunale nga radhet e Nisma për Kosovën.

lipjanipress

Kryetari Ahmeti ka vizituar punimet në ndërtimin dhe asfaltimin e rrugës Topliçan -Grackë

lipjanipress

NISMA për Kosovën – Lipjan hap fushatën zgjedhore me një koktej rasti e Premte ora 18:00 në restaurant “Toni”

lipjanipress

LDK-Lipjan Reagim në komunikatën e VV

lipjanipress

Arrestohet hajni i Lipjanit

lipjanipress

Digjet ferma bashkë me 28 krerë lopë në Ferizaj (Foto)

lipjanipress

Qytetar të shumët nga Hallaqi i Madh sonte priten kryetarin Imri Ahmeti dhe ekipin e tij.

lipjanipress

NJOFTIM PUBLIK PËR DËRGIMIN E PROPOZIMEVE PËR ANËTAR TË KOMITETIT KOMUNAL VEPRUES NGA PËRFAQËSUESIT E ORGANIZATAVE TË SHOQËRISË CIVILE

lipjanipress

Kryetari Ahmeti nënshkruan marrëveshje bashkëpunimi me OJQ “Zëri i Romëve, Ashkalinjëve dhe Egjiptasve”

lipjanipress

Këshilltarët e PDK-së,AAK-së dhe PSDK-së, thërrasin seancë të jashtëzakonshme

lipjanipress

PËRLESHEN DY PERSONA NË LIPJAN ARRESTOHEN

lipjanipress
Skip to toolbar