LipjaniPress

Deçan, humb jetën nga tymi derisa i digjej shtëpia

Lajme

Në Cerabreg të Epërm të Deçanit, një person ka ndërruar jetë pasi iu dogj shtëpia. Lajmin për Express e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë rajonale të Pejës, Xhevat Ibraj, dhe ka thënë zjarri në shtëpi është shkaktuar nga pakujdesia
Në fshatin Cerabreg i Epërm të Deçanit, një person ka ndërruar jetë pasi shtëpia i mori flakë. Besohet se ai ishte në dhomë dhe nga tymi pësoi vdekjen.

Zëdhënësi i Policisë së Kosovës në rajonin e Pejës, Xhevat Ibraj, ka thënë për Express se me rastin po merren hetuesia.

Ai tregoi se besohet se zjarri është shkaktuar nga pakujdesia. Por, për detaje të reja, Ibraj tha se policia shpejtë do të lëshojë raport, ku do të tregohen detaje të tjera.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Koci: Në rastin Haradinaj, pushteti s’guxon të sillet thuajse asgjë s’ka ndodhur

lipjanipress

DËBIMI I SHQIPTARËVE NGA SANXHAKU I NISHIT 1878/1789:NJËQIND E KATËRDHJETË VJETË MË PARË (FOTO)

lipjanipress

Parashikimi i motit për pesë ditët e ardhshme

lipjanipress

Gjermania i tërheq vërejtje Greqisë

lipjanipress

Abrashi: S’kemi kohë për dëshirat e opozitës

lipjanipress

Zgjedhjet në Kosovë, me (2K) dy mijë vëzhgues më pak,

lipjanipress

Shpërthen një bombë në qendër të Beogradit, dridhet i gjithë qyteti (Foto dhe Video)

lipjanipress

Rrëfimi i plakut që e rrahën e ia dogjën shtëpinë në Mitrovicë

lipjanipress

Çka po ndodh, blindohet Moska me trupa, raketa dhe avionë

lipjanipress

MD e Serbisë: Kurrë s’kemi fshehur dokumentet për krime

lipjanipress

Mësuesja dhunon nxënësin në një Shkollë.

lipjanipress

Tribunali i Hagës reagon ndaj Zona Express – tregon në cilat raste u trajtua dhunimi i grave të Kosovës

lipjanipress
Skip to toolbar