LipjaniPress

Deda tregon pse dështoi FER-i

Lajme

Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Ilir Deda thotë se në kohën kur u krijua FER-i, atë dhe themeluesin tjetër të partisë Shpend Ahmetin nuk e njihnin qytetarët.

Kjo sipas tij është arsyeja e rezultatit të FER-it dhe tash kjo gjë ka ndryshuar.

Deda theksoi në Rubikon të KTV-së se tashmë ai e të tjerët i kanë dëshmuar Kosovës kapacitetet e tyre.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Hajrullahu ” Me Jetën e Re do t’i sjellim Lipjanit jetën e re”

lipjanipress

Mblidhet Këshilli Drejtues i PDK-së në Lipjan Votohet unanimisht lista për kandidat të KK-së Lipjan, 21 gusht 2017

lipjanipress

Mjegulla bllokon Shkupin, anulohen fluturime, aterime në Prishtinë e Ohër…

lipjanipress

Veseli:Fillimi i Ri është garancë për Shtetin e Kosovës dhe fuqizimin e tij (FOTO)

lipjanipress

Zëdhënësi i Qeverisë i përgjigjet Halil Matoshit: Nuk të pret sakica në një vend

lipjanipress

A bash te Daut Haradinaj paska mbetur puna a?!

lipjanipress

Vazhdojnë dëshmitë në rastin “Kumanova”

lipjanipress

Lajçak telefonon Vjosa Osmanin, Lutfi Hazirin e Fatmir Limajn, tregon për çfarë biseduan

lipjanipress

“Shiu i përgjakshëm” godet Bosnjën dhe Hercegovinën

Press Lipjani

Përfaqësuesit e Ashkalinjëve Rreshtohen me Opozitën

lipjanipress

Kërcënon sërish Koreja e Veriut: Jemi gati për luftë me SHBA’në (Video)

lipjanipress

Këta janë kandidatët për Kryeministër nga katër partitë më të mëdha

lipjanipress
Skip to toolbar