LipjaniPress

Demantohet lajmi në një postim gjëja se gjithë kryesia e AKR-s paska kalu në LDK

Lajme Lipjani Zgjedhjet 2017

Demantohet lajmi nga një postim të nje portali…. ku shkruan se Imri Ahmetit ka deklaruar gjëja se e gjithë kryesia e AKR-s, në Lipjan paska kalu në LDK, një pjesë e kryesis e demantojn plotesisht se nuk kemi kalu të gjithë siq pretendon kryetari aktual I.A ,un Shaban Avdullahu , Tali Lekaj ,Osman Hyseni , Bashkim Tasholl , Urim Vitia, pra ne nuk kemi kalu në LDK por në VV kështu që ne kemi marr vendimin te cilin e kem pa më te arsyeshëm, ne që kemi punu dhe kemi sjell vota në AKR jemi neglizhuar dhe kemi mbet anash pa ndonje përkrahje, për kët edhe kemi kalu ne VV dhe do ti japim përkrahje të parezerv kandidatit të VV,s Adnan Rrustemi në kandidimin për kryetar të Lipjanit

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Treni godet kamionin në Fushë-Kosovë (Foto)

lipjanipress

Të hënën Kryesia, për seancën e Kuvendit parashihen dy interpelanca të kryeministrit

lipjanipress

Quni nuk tregon se si do të votonte për demarkacionin

lipjanipress

Qëllohet me armë për vdekje derisa po xhironte një videoklip muzikor (Foto)

lipjanipress

Bekim Olluri: Forumi Rinor i AKR-së dega në Lipjan, bojkoton dhe pezullon të gjitha aktivitetet AKR-së në Lipjan

lipjanipress

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në magjistralen Prishtinë- Lipjan.

lipjanipress

Kryetari Ahmeti po qëndron në fshatrat ku reshjet e fundit kanë shkaktuar vërshime (Foto)

lipjanipress

19 VITE MË PARË: RRËFIMET PËR PROTESTËN “BUKË PËR GRATË DHE FAMILJET E DRENICËS”

lipjanipress

Koci: Shumë shpejt do ta padisim Serbinë për gjenocid në Kosovë

lipjanipress

Mblidhet Këshilli Drejtues i PDK-së në Lipjan Votohet unanimisht lista për kandidat të KK-së Lipjan, 21 gusht 2017

lipjanipress

“KEDS-i nuk iu shit vëllait turk, por e blenë ata që e shitën” [video]

lipjanipress

Visar Ymeri: Koha na ka dhënë të drejtë për 10 shkurtin (video)

lipjanipress
Skip to toolbar