LipjaniPress

Demantohet lajmi në një postim gjëja se gjithë kryesia e AKR-s paska kalu në LDK

Lajme Lipjani Zgjedhjet 2017

Demantohet lajmi nga një postim të nje portali…. ku shkruan se Imri Ahmetit ka deklaruar gjëja se e gjithë kryesia e AKR-s, në Lipjan paska kalu në LDK, një pjesë e kryesis e demantojn plotesisht se nuk kemi kalu të gjithë siq pretendon kryetari aktual I.A ,un Shaban Avdullahu , Tali Lekaj ,Osman Hyseni , Bashkim Tasholl , Urim Vitia, pra ne nuk kemi kalu në LDK por në VV kështu që ne kemi marr vendimin te cilin e kem pa më te arsyeshëm, ne që kemi punu dhe kemi sjell vota në AKR jemi neglizhuar dhe kemi mbet anash pa ndonje përkrahje, për kët edhe kemi kalu ne VV dhe do ti japim përkrahje të parezerv kandidatit të VV,s Adnan Rrustemi në kandidimin për kryetar të Lipjanit

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Ankand për ta ndihmuar veteranin e UÇK’së, Jon Harrison

lipjanipress

Listë e zezë për kompanitë që lanë udhëtarët të presin në aeroporte

lipjanipress

KEDS-i kishte mashtruar me reduktime, dënohet me 45 mijë euro

lipjanipress

Kadri Veseli i bën ofert antarit të Vetëvendosjes!

lipjanipress

Avni Llumnica është i dyshuari tjetër për tentim-vrasjen e Azem Vllasit (Foto)

lipjanipress

Selatin Retkoceri: Qytetarët kanë rastin që tani ta ndëshkojnë keqpërdoruesin e parasë publike (FOTO)

lipjanipress

Projektet të cilat nuk dihet se kur do të përfundojnë

lipjanipress

Vala e emigrantëve në pranverë, përgatitet edhe Kosova

lipjanipress

Arrestohen pesë kosovarë në Zvicër për korrupsion

lipjanipress

NISMA për Kosovën dega Lipjan mbajti takim me kandidatët per asamble komunale.

lipjanipress

ZYRTARE: Avdullah Hoti kandidat i LDK’së për kryeministër

lipjanipress

Qeveria Mustafa pranë rrënimit, ja çfarë thotë partia e tij për koalicionin

lipjanipress
Skip to toolbar