LipjaniPress

Demolohet një pjesë e ulëseve të poligonit sportiv tek gjimnazi “Ulpiana” në Lipjan

Lajme

Komuna e Lipjanit ka bërë të ditur se disa persona e kanë demoluar një pjesë të ulëseve të poligonit sportiv tek gjimnazi “Ulpiana”.

Me anë të një postimi në rrjetin social Facebook kanë bërë të ditur se këtë informacion ata e kishin marrë dje.


“Komuna e Lipjanit apelon tek të gjithë qytetarët që të përkujdesen sa më shumë për hapësirat publike si dhe të ruhen me kujdes”, thuhet në postim.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Putin thotë se Rusia nuk e ka ndërmend të përzihet në zgjedhjet e Francës

Press Lipjani

Roberts: Serbia dhe Kosova duhet të shkëmbejnë territorin

lipjanipress

Mustafa kërcënon deputetët e LDK’së: Ata që s’e votojnë demarkacionin s’kanë vend në parti (Video)

lipjanipress

Gjilan: Merr para ryshfet, arrestohet nga policia

lipjanipress

Drenas, arrestohen dy persona për prostitucion

lipjanipress

Ramadan Muja, një mandat duke u ballafaquar me drejtësinë

lipjanipress

Urimi i veçantë i kryetarit legjendar

lipjanipress

33 anëtarë të LDK-së në Mitrovicë i bashkohen iniciativës së Vjosa Osmanit

lipjanipress

Konflikti Kosovë-Serbi – këta janë katër skenarë të mundshëm

lipjanipress

Veseli bashkëbisedon me rininë në Prizren (Foto)

lipjanipress

NJOFTIM PUBLIK PËR DËRGIMIN E PROPOZIMEVE PËR ANËTAR TË KOMITETIT KOMUNAL VEPRUES NGA PËRFAQËSUESIT E ORGANIZATAVE TË SHOQËRISË CIVILE

lipjanipress

Komisioni për matjen e territorit nesër publikon raportin, nuk i bën përshtypje dorëheqja e Humollit

lipjanipress
Skip to toolbar