LipjaniPress

Demolohet një pjesë e ulëseve të poligonit sportiv tek gjimnazi “Ulpiana” në Lipjan

Lajme

Komuna e Lipjanit ka bërë të ditur se disa persona e kanë demoluar një pjesë të ulëseve të poligonit sportiv tek gjimnazi “Ulpiana”.

Me anë të një postimi në rrjetin social Facebook kanë bërë të ditur se këtë informacion ata e kishin marrë dje.


“Komuna e Lipjanit apelon tek të gjithë qytetarët që të përkujdesen sa më shumë për hapësirat publike si dhe të ruhen me kujdes”, thuhet në postim.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Në 36 vjetorin e rënies përkujtohen dëshmorët Naser Hajrizi dhe Asllan Pireva

lipjanipress

Studentët protesojnë kundër një vendimi të Donald Trump (Foto)

lipjanipress

Aktori i njohur kosovar aderon në Vetëvendosje (FOTO)

lipjanipress

Rrëfimi që do t’ju prekë: Zvicerania që e kuptoi pas 18 vjetësh se është shqiptare

lipjanipress

Familja e Nysret Dibranit, pas shtatë viteve bëhet më shtëpi (Foto+Video)

lipjanipress

Ministri Bytyqi dhe ambasadori gjerman Heldt flasin për cilësinë e arsimit

lipjanipress

Ish kryetari i Gjykatës Supreme Fejzullah Hasani

lipjanipress

Familjari i kryetarit të Lipjanit nga LDK-ja, i bashkohet PDK-së

lipjanipress

“ENVER SEKIRAQA I LIRË, ALBIN KURTI NË BURG”

lipjanipress

LDK lëvdon Mustafën: Rrëzimi i murit pasqyron lidership të guximshëm

lipjanipress

UP dëmtohet mbi gjysmë milioni euro, shkak një vendim i paligjshëm i ish-rektorit – askush s’jep përgjegjësi

lipjanipress

Përkujdesja për të pastrehët, të uriturit dhe të varfrit ështe një nga misionet e Hoxhë Naser Baftiut njëkohesisht edhe Drejtor i Shoqatës Dora e Lirë

lipjanipress
Skip to toolbar