LipjaniPress

Derisa Mustafa fliste, deputetët.

Lajme

Derisa kryeministri Isa Mustafa ka folur kundër mocionit të Nismës për rrëzimin e Qeverisë, deputetët e PDK-së dhe ata të LDK-së nuk duket se kanë qenë fort të interesuar “si mbrohej ai”.

Deputetja e LVV-së, Shqipe Pantina, ka publikuar një fotografi nga salla e Kuvendit, ku deputetët e pozitës “luajnë” me celularë.

Aktualisht po vazhdon mbledhja e Kuvendit ku po diskutohet për mocionin e opozitës.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Sekseri që merr para për mbylljen e hetimeve

lipjanipress

Zbulohet arsyeja e arrestimit të vëllait të ish-ministrit Jabllanoviq

lipjanipress

Këshilli komunal i viktimave të dhunës në baza gjinore mban takim pune

lipjanipress

Kreu i Bashkisë së Kukësit i prerë: S’ka takim me Ramën nëse nuk liron kuksianët

lipjanipress

Vendet që do të mbesin pa rrymë gjatë ditëve në vijim

lipjanipress

Së shpejti fillon rregullimi i objektit social në Magurë

lipjanipress

Haradinaj: Nëse Qeveria vonon projektligjin e Ushtrisë, e bëjmë deputetët

lipjanipress

Kandidati për kryetar z.Heset Sahiti shpalosi edhe në Grackë të vogël programin për qeverisjen 4 vjeqare në Lipjan.

lipjanipress

Blerim Ruzhdi Ukaj: Biografia e Kandidatit për Asamblenë Komunale të Lipjanit nga Lëvizja Vetëvendosje!

lipjanipress

Kur Slobodan Milosheviq i premtonte turmës në Beograd arrestimin e Azem Vllasit (VIDEO)

lipjanipress

E tmerrshme: “Shteti Islamik” nis të bombardojë edhe me dronë (Video)

lipjanipress

Përplasen deputetët e koalicionit: “Ke interesa personale në shëndetësi”, “t’i s’merr vesh”

lipjanipress
Skip to toolbar