LipjaniPress

Derisa Mustafa fliste, deputetët.

Lajme

Derisa kryeministri Isa Mustafa ka folur kundër mocionit të Nismës për rrëzimin e Qeverisë, deputetët e PDK-së dhe ata të LDK-së nuk duket se kanë qenë fort të interesuar “si mbrohej ai”.

Deputetja e LVV-së, Shqipe Pantina, ka publikuar një fotografi nga salla e Kuvendit, ku deputetët e pozitës “luajnë” me celularë.

Aktualisht po vazhdon mbledhja e Kuvendit ku po diskutohet për mocionin e opozitës.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Shuhet Agim Binaku, zëri i gazetarisë sportive

lipjanipress

Google Maps Ndertesa Swastika,

lipjanipress

“Topliqani per Sejdiun” mbledh 2765€ per 12 ore

lipjanipress

Në Kolegjin ABB i mbylli punimet Simpoziumi I “Qasja bio-psiko-sociale ndaj problemeve të shëndetit mendor”

Press Lipjani

Vlora Limani Hajnuni Fjalimi në seancën e Kuvendit të Republikës së Kosovë (Video+Foto)

lipjanipress

Banorët e Kodrës së Trimave protestojnë për mungesë të energjisë elektrike (Video)

lipjanipress

Kadri Veseli: Qytetarë anekënd Kosovës po i bashkohen Fillimit të Ri

lipjanipress

Hoxha: Rruga drejt integrimit e vetmja alternativë

lipjanipress

Ish Kryeministri i Kosoves ndërron jetë!

lipjanipress

Sulmuesi i Vehbi Kajtazit Del Para Gjykatës

lipjanipress

Në Pakistan dënim me vdekje për një postim në Facebook

lipjanipress

Ahtisaari ka plan edhe për Kataloninë

lipjanipress
Skip to toolbar