LipjaniPress

Dëshiron të fitoni sot në bastore, atëherë provoni këto ndeshje

Sport

Parashikimet e sotme janë:
VfB Stuttgart- Fortuna Dusseldorf 1

Braga- Estoril 1

Maritimo- Moreirense 1

Achilles- FC Eindhoven 2

NAC Breda- Dordrecht 1

Jong PSV- VVV Venlo 2

Servette- FC Zurich 2

Granada CF- Las Palmas X2

Valenciennes- Le Havre X

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

KF Ulpiana nuk i paguan lojtarët mbeten me gishta ne goj qe dy muaj

lipjanipress

Conte në garë me Mourinhon për yllin e Benficas (Foto)

lipjanipress

Zyrtare: KF Minatori bëhet me trajner të ri

Granit

One Life dhuron donacion për dy ekipe të Ligës totale në Ferizaj KF GZIMI dhe KF ASHKANET ku këta 24 lojtarë u furnizuan me ndresa dhe trenerka.

lipjanipress

Kovacic a je normal? (Video)

lipjanipress

Benzema paralajmëron Mbappen

lipjanipress

Lampard e do Iscon ne Chelsea

Granit

Arbëria humbet miqësoren e parë

Granit

Formohet Klubi 2 Futbollistik “KF-Lipjani”

lipjanipress

Neymar paralajmëron Realin

lipjanipress

KF “Arbria” meritojnë falenderim të veçantë.

lipjanipress

Katastrofë, kjo nuk i ka ndodhur më parë Cristiano Ronaldos (Foto/Video)

lipjanipress
Skip to toolbar