Lipjanipress

Dialogu ‘ribashkon’ opozitën

Lajme

Shefat e Grupeve Parlamentare të opozitës nesër bashkë do të dalin në një konferencë për media.

Ka qenë lëvizja Vetëvendosje ajo që ka lëshuar për media njoftimin se nesër, në ora 13:00, në ambientet e Kuvendit, shefat e grupeve parlamentare të Vetëvendosjes, Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, dhe të Nismës për Kosovën mbajnë konferencë të përbashkët për media.

Kjo konferencë e Glauk Konjufcës, Pal Lekajt dhe Valdete Bajramit ka të bëjë me vazhdimin e bisedimeve në Bruksel.

Facebook Comments

Related posts

20 vjet nga rënia heroike e Jasharëve Fillojnë aktivitetet me rastin e vitit jubilar, 20 vjetorit të rënies heroike të Komandantit legjendarë Adem Jashari, Familjes Jasharaj, dëshmorëve të kombit si dhe të gjithë të rënëve për liri.

lipjanipress

Bie numri i përdoruesve të heroinës, rritet ai i narkotikëve të tjerë

lipjanipress

Veseli tallet me Kurtin: Kthehu nga Norvegjia, nuk do të ketë luftë

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli