Lipjanipress

Dialogu ‘ribashkon’ opozitën

Lajme

Shefat e Grupeve Parlamentare të opozitës nesër bashkë do të dalin në një konferencë për media.

Ka qenë lëvizja Vetëvendosje ajo që ka lëshuar për media njoftimin se nesër, në ora 13:00, në ambientet e Kuvendit, shefat e grupeve parlamentare të Vetëvendosjes, Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, dhe të Nismës për Kosovën mbajnë konferencë të përbashkët për media.

Kjo konferencë e Glauk Konjufcës, Pal Lekajt dhe Valdete Bajramit ka të bëjë me vazhdimin e bisedimeve në Bruksel.

Facebook Comments

Related posts

Sot dita e fundit e kualicionëve zgjedhore sapo u lidh një Kualicion zyrtarisht

lipjanipress

Propozohet ndalimi i importit të veturave më të vjetra se 10 vjet

lipjanipress

Kështu duket qyteti qe e ndërtoi Pacolli nga zeroja (Foto)

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli