LipjaniPress

Ditën e Pranverës ua zbukuron më shumë kjo modele (Foto)

Rozë

Emira Kowalska pa dyshim se është një prej modeleve më tërheqëse në Instagram.

Bukuroshja gjoksmadhe, me origjinë polake-irakiane, nxjerr vazhdimisht foto joshëse në llogarinë e saj në Instagram, e cila llogarit mbi 150 mijë ndjekës.

Shikoni më poshtë disa nga fotografitë më të “nxehta” të modeles seksi që jeton në Los Anxhelos.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Desa Lya: vjen shumë shpejt me projektin e saj te radhes e cila ështē nen menagjimin e Valdrin Ahmeti dhe Ervin Gonxhi e cila edhe është pjes e labelit dhe studios Eran Pro Studio.

lipjanipress

Ardit Gjebrea paralajmëron: Diçka e pa dëgjuar do të ndodhë në Tv Klan

lipjanipress

Kim bëhet sërish bionde, shfaqet super seksi në Snapchat (Foto)

lipjanipress

Erona Hogjaj nga Rahoveci Finaliste Miss Suisse Francophone.

lipjanipress

Fjolla Morina nga Maldives në sallën e operacionit .

lipjanipress

Hetime për vizitën e Kim në Dubai

lipjanipress

Mihrija befason fansat me poza provokuese në tunelin e Kalimashit (Foto)

lipjanipress

Dafina e lë Ledrin ‘me gisht në gojë’ (Foto)

lipjanipress

Nikka publikon këngën e saj me te re ‘Ani Mori Nuse’ (Video)

lipjanipress

Harrojini të gjitha, kjo bombë po çmend rrjetin (Foto)

lipjanipress

Modelja Ruse 22-vjeçare Vita Sidorkina nuk lë vend për imagjinatë (Foto)

lipjanipress

Snoop Dogg nga Kosova” Prezanton VideoKlipin: “Zoja”

lipjanipress
Skip to toolbar