LipjaniPress

Drenas, arrestohen dy persona për prostitucion

Lajme

Policia e Kosovës ka bërë me dije se dje në Drenas, në orën 12:00, pas hetimeve të zhvilluara nga policia dhe të udhëhequra nga Prokuroria Themelore në Prishtinë, janë identifikuar dhe arrestuar dy të dyshuar.

Të dyshuarit, një mashkull K –Shqiptar dhe një femër K-Shqiptare, u arrestuan nën dyshimin e bazuar se kanë kryer veprën penale “mundësim në prostitucion”.

Pas intervistimit, me urdhër të prokurorit kujdestar, të dyshuarit lirohen në procedurë të rregullt.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Mimoza Kusari i përgjigjet të përditshmes “Zëri”

lipjanipress

Për Kravatat e Kryeministrit Haradinaj, “kujdesen edhe disa bashkëatdhetar nga Luksemburgu”

lipjanipress

Mësuesja dhunon nxënësin në një Shkollë.

lipjanipress

Çanak: Kosova s’është e Serbisë, këtë do ta dëshmoj edhe me ndryshime kushtetuese

lipjanipress

Tiranë: Del nga shtëpija për të fituar kafshatën e gojës për fëmijet e tij edhe kjo ndodh (Video+Foto)

lipjanipress

M.Tahiri: Punësimi mbetet ende sfida më e madhe për të rinjët e Ashkalinjëve

lipjanipress

Mogherini ia përsërit Vuçiqit: Pa e njohur Kosovën s’hyni në BE

lipjanipress

Behgjet Pacolli Një mundësi e jashtëzakonshme për Amerikën shkruan ne facebook.

lipjanipress

19 vjeçari pranoi se ka kryer vrasjen, u dënua me 5 vjet burg

lipjanipress

Së shpejti fillon rregullimi i objektit social në Magurë

lipjanipress

Avokati Alban Arifi: Kryetari i Lipjanit Imri Ahmeti, përmes padisë, po kërcënon gazetarin Granit Duriqi

lipjanipress

Aktualisht qetësi totale në Mitrovicë

lipjanipress
Skip to toolbar