LipjaniPress

Dy policë nga Lipjani shpëtojnë jetën një të moshuare – tentonte të vetëvritej

Lajme Lipjani

Dy policë nga Lipjani, Alban Abdyli dhe Hamit Agushi, i kanë shpëtuar jetën një të moshuare i cila po tentonte të vetëvritej, duke dashur të kërcej nga kati 3 shkruan LipjaniPress.com.

Në vend ngjarje rastesisht ishte edhe vet gazetari i portalit LipjaniPress.com, ku kishte parë ngjarjen nga fillimi. Në momentet e fundit  dy policët heronjë A.A dhe H.A, kanë arritur ta shpëtojnë të moshuarën pa asnjë lëndim, siq bëhet e ditur e moshuara ishte e nacionalitetit serb.

Fatmirësisht e moshuara shpëtoj por e gjithë ngjarja të gjasonte me ndonjë film aksion duke iu falenderuar dy protagonistëve te cekur më lart.

Respekt dhe merita të pa fund për policinë tonë

Siç raportohet, gjithçka ka ndodhur sot (e hene) rreth orës 22:30.//LipjaniPress//

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Haziri koordinohet me BIK’un në Gjilan “për ndërtimin e xhamive dhe një qendre islamike”

lipjanipress

Suedia i mbron zyrtaret e veta që veshën shami gjatë vizitës në Iran (Foto)

lipjanipress

Kryetari Imri Ahmeti sot vizitoi për së afërmi punimet në hapjen dhe zgjerimin e shtratit të lumit në Blinajë.

lipjanipress

REAGIM: Partia e Ashkanlinjëve për Integrim dega-Lipjan

lipjanipress

Gazeta Express e mbështet Ramush Haradinajn për kryeministër

lipjanipress

Çka u tha për Kosovën në Këshillin e Sigurisë Kombëtare të Serbisë?

lipjanipress

Thaçi e Pacolli kthejnë në Kosovë gjashtë ambasadorë

lipjanipress

Kryesia e Partisë Demokratike të Kosovës ,dega në Lipjan

lipjanipress

Veseli: Do ta bëj të pamundurën që të ofroj mbështetje institucionale për të lehtësuar të bërit biznes

lipjanipress

Vendimi për Haradinajn më së largu deri më 14 shkurt – Serbia ende s’i ka dorëzuar letrat

lipjanipress

Shala tregoj që i takon NISMA-së dhe që NISMA i takon Shalës(VIDEO+FOTO)

lipjanipress

Ushtarët amerikanë vijnë në Kosovë, ja çfarë operacionesh do të kryejnë

lipjanipress
Skip to toolbar