LipjaniPress

Dy policë nga Lipjani shpëtojnë jetën një të moshuare – tentonte të vetëvritej

Lajme Lipjani

Dy policë nga Lipjani, Alban Abdyli dhe Hamit Agushi, i kanë shpëtuar jetën një të moshuare i cila po tentonte të vetëvritej, duke dashur të kërcej nga kati 3 shkruan LipjaniPress.com.

Në vend ngjarje rastesisht ishte edhe vet gazetari i portalit LipjaniPress.com, ku kishte parë ngjarjen nga fillimi. Në momentet e fundit  dy policët heronjë A.A dhe H.A, kanë arritur ta shpëtojnë të moshuarën pa asnjë lëndim, siq bëhet e ditur e moshuara ishte e nacionalitetit serb.

Fatmirësisht e moshuara shpëtoj por e gjithë ngjarja të gjasonte me ndonjë film aksion duke iu falenderuar dy protagonistëve te cekur më lart.

Respekt dhe merita të pa fund për policinë tonë

Siç raportohet, gjithçka ka ndodhur sot (e hene) rreth orës 22:30.//LipjaniPress//

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Gazeta maqedonase “e gjen” origjinën e shqiptarëve: Janë nga Afrika!

lipjanipress

“Ora e Tokës – Earth Hour” për herë të tetë shënohet edhe në Kosovë.

lipjanipress

Lutfiu: Turqia do të vazhdojë t’i njohë diplomat e Maqedonisë (VIDEO)

lipjanipress

MBAHET MBLEDHJA E KËSHILLIT TË QENDRËS SË LËVIZJES VETËVENDOSJE! NË LIPJAN

lipjanipress

Agani shkarkon disa anëtarë të partisë, vendos për koalicion me Veselin

lipjanipress

Gjykata merr vendim për Milaim Zekën, e lë në arrest shtëpiak

lipjanipress

Raportohet se ka humbur Xhejlane Abdullahu

lipjanipress

Koreja e Veriut paralajmëron Kinën për ‘pasoja katastrofike’

lipjanipress

Shukri Buja: Ja çka më pyetën hetuesit!

lipjanipress

Kuvendi nuk aprovoi rendin e ditës, mbyllet seanca

lipjanipress

Kryetari Ahmeti viziton ndërtimin e trotuarëve në fshatin Konjuh

lipjanipress

Jakup Krasniqi:NË NËNTËMBËDHJETË VJETORIN E FLIJIMIT BIBLIK PËR LIRI (Foto)

lipjanipress
Skip to toolbar