Lipjanipress

E dhimbshme, shikojeni se si i moshuari rrokulliset në shkallët lëvizëse (Video)

Lajme

Kjo është videoja ku tregohet vuajtja e një të moshuari kinez, i cili u rrëzua ndërsa po ngjitej me shkallët lëvizëse dhe për rreth një minutë u rrokullis mbi to.

Ai arriti që të zbriste vetëm pasi një punonjës i sigurisë e pa skenën dhe menjëherë shkoi që të ndalonte lëvizjen.

Ngjarja ndodhi në provincën kineze të Fujian-it më 24 janar.

I moshuari shfaqet duke vënë këmbën në shkallë dhe më pas pengohet.

Edhe pse u përpoq të çohej, ai rrotullohej vazhdimisht në shkallët lëvizese. Kjo bëri që të merrte goditje në kokë dhe trup.

Facebook Comments

Related posts

“Zaev ka pranuar ndryshimin e kufijve mes Maqedonisë, Shqipërisë dhe Kosovës”

lipjanipress

Familja e veteranit të luftës Ilir Jasharit bëhët me banesë të re! (VIDEO)

lipjanipress

19 vjet nga hyrja e NATO-s në Kosovë

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli