Lipjanipress

E keni harruar Koronadon, kështu duket ai sot (Foto)

Rozë

Luis Felipe Tovar quhet aktori i cili personifikonte Koronadon tek seriali ‘Për ty’.
Ai kishte një rol negativ dhe që persekutonte aktorët në rolet kryesore kryesisht kryepersonazhin Maria Aldana, transmeton arbresh.info.

Por si duket ai tani pas sa vitesh? Arbresh. info ju sjell disa foto të tij dhe një video gjatë kohës së serialit i cili ishte i dubluar në shqip.

Luis Felipe Tovar, aktor meksikan tani është 56 vjeçar dhe ka dy fëmijë.

Facebook Comments

Related posts

Ky është urimi ‘qesharak’ që bën Lumi B për Beyoncen shtatzënë (Foto)

lipjanipress

Shuki nervozohet keq në emision, shikoni çfarë bën (Video)

lipjanipress

Modelja Ruse 22-vjeçare Vita Sidorkina nuk lë vend për imagjinatë (Foto)

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli