LipjaniPress

E keni harruar Koronadon, kështu duket ai sot (Foto)

Rozë

Luis Felipe Tovar quhet aktori i cili personifikonte Koronadon tek seriali ‘Për ty’.
Ai kishte një rol negativ dhe që persekutonte aktorët në rolet kryesore kryesisht kryepersonazhin Maria Aldana, transmeton arbresh.info.

Por si duket ai tani pas sa vitesh? Arbresh. info ju sjell disa foto të tij dhe një video gjatë kohës së serialit i cili ishte i dubluar në shqip.

Luis Felipe Tovar, aktor meksikan tani është 56 vjeçar dhe ka dy fëmijë.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Nishanet në fytyrë dhe çfarë duan të thonë ato. Një pozicion një cilësi!

lipjanipress

Gjërat që ndryshojnë pasi filloni një lidhje

lipjanipress

Ky është urimi ‘qesharak’ që bën Lumi B për Beyoncen shtatzënë (Foto)

lipjanipress

Berina Berisha që po mahnit Amerikanet me veshjet e brendeve dhe markave të shtrenjëta. (Foto)

lipjanipress

Nikka publikon këngën e saj me te re ‘Ani Mori Nuse’ (Video)

lipjanipress

Desa Lya: vjen shumë shpejt me projektin e saj te radhes e cila ështē nen menagjimin e Valdrin Ahmeti dhe Ervin Gonxhi e cila edhe është pjes e labelit dhe studios Eran Pro Studio.

lipjanipress

Poezi nga Nehat Dodaj

Granit

Harrojini të gjitha, kjo bombë po çmend rrjetin (Foto)

lipjanipress

Shuki nervozohet keq në emision, shikoni çfarë bën (Video)

lipjanipress

Modelja Ruse 22-vjeçare Vita Sidorkina nuk lë vend për imagjinatë (Foto)

lipjanipress

Mihrija befason fansat me poza provokuese në tunelin e Kalimashit (Foto)

lipjanipress

Kishte vënë bast për të kryer marrëdhënie me gjithë ndjekësit, ja ku arriti (Foto +16)

lipjanipress
Skip to toolbar