LipjaniPress

E rëndë! Dy persona me Covid-19 humbin jetën në Lipjan, ja sa ka shkuar numri i viktimave në këtë qytet

Lajme

Gjatë 24 orëve të fundit 6 persona kanë humbur jetën nga coronavirusi në Kosovë shkruan Ulpianapress.

Pas rezultateve të publikuara nga MSH, 602 persona kanë rezultuar pozitiv dhe 2 mijë 584 janë shëruar.

Dy persona nga Lipjani kanë humbur jetën nga Covid-19, kështu ka njoftuar MSH përmes njoftimit të saj.

Njoftimi nga Ministria e Shëndetësisë:

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Le Pen tregon se çfarë do t’ju ndodhë punëtorëve të huaj në Francë, nëse ajo bëhet presidente

lipjanipress

E JASHTMJA MANIFEST I SË BRENDSHMES

lipjanipress

Kushtet e komuniteteve për Kurtin

lipjanipress

Vdes një i paraburgosur në Lipjan

Press Lipjani

Jetojnë në Kosovë – rom, ashkali dhe egjiptian – ëndërrojnë Europën (VIDEO)

lipjanipress

Raportohet se ka humbur Xhejlane Abdullahu

lipjanipress

Fillon sot gjysmëvjetori i dytë në shkollat e Maqedonisë

lipjanipress

Shkupi reagon ndaj Edi Ramës: Mos u merr me Maqedoninë

lipjanipress

LËVIZJA VETËVENDOSJE! QENDRA NË LIPJAN PREZENTON PROGRAMIN ME TË CILIN DO TË UDHËHEQ KOMUNËN

lipjanipress

Vetëvendosje u shkon tek dyert qytetarëve për t’i thirrur për protestën e nesërme

lipjanipress

Aksident dy vetura tek semaforat në Lipjan tre persona të lënduar,(FOTO)

lipjanipress

Nënkryetari i Komunës së Lipjanit, Fauz Xhemajli priti në takim sot Zëvendësministrin për Bujqësi, Pylltari dhe Zhvillim Rural, Shukri Maxhuni.

lipjanipress
Skip to toolbar