LipjaniPress

Edhe Ylli Hoxha përmes premtimeve me asfalt kërkon vota

Lajme

Edhe ai po e bën të njëjtën gjë sit ë gjithë të tjerët.
Ylli Hoxha po e klërkon votën nëpërmjet asfaltit. Thotë se rruga e shtruar në Barilevë, sipas tij dëshmon se si udhëhiqet Komuna. Madje sipas tij, me Albinin kryeministër kosova do të asfaltohet me pak para…

Ky është statusi i plotë I Hoxhës:

“Me buxhet identik per investime kapitale, Komuna e Prishtines ka shtruar dyfish me shume km/rruge se Komuna e Prizrenit.

A e dini pse?

Sepse ne Prishtine qeverise Levizja Vetevendosje, ndersa ne Prizren Klani Pronto!

Me Albinin kryeminister shpenzimet per kilometer te asfalltit se paku do te pergjysmohen!

P.S. Pergezime, Hysen Durmishit per punet ne Barileve!

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Koreja e Veriut paralajmëron Kinën për ‘pasoja katastrofike’

lipjanipress

Sindikatat e rajonit debatojnë për kohezion social dhe avancim të të drejtave të punëtorëve

lipjanipress

Shpend Ahmeti vazhdon të bëhet “horë me tupan” (Foto)

lipjanipress

Komandanti i KFOR’it nuk e përkrah Ushtrinë e Kosovës

lipjanipress

Veliaj: Brenda 5 viteve Tirana do të jetë epiqendër e Ballkanit

lipjanipress

Parashikimi i motit për javën që po vjen

lipjanipress

Steinmeier: Bota e vjetër ka marrë fund pas ardhjes së Trumpit

lipjanipress

Kryesuesja Vlora Limani-Hajnuni seancën e të Mërkures e quan të përfunduar.(VIDEO)

lipjanipress

NJOFTIM: Dorëheqje nga PDAK, si dhe nga të gjitha funksionet e PDAK-së

lipjanipress

Kanë filluar punimet në ndërtimin dhe asfaltimin e rrugës “Luftëtarët e Lirisë në fshatin Babush i Muhaxherëve

lipjanipress

Kryetari Imri Ahmeti gjatë ditës së sotme ka parë nga afër mbarëvajtjen e punimeve në Gadime

lipjanipress

Gjykata e Ferizajt jep detaje për policin e dyshuar, Përfitoi mijëra euro me fajde

lipjanipress
Skip to toolbar