LipjaniPress

Edhe Ylli Hoxha përmes premtimeve me asfalt kërkon vota

Lajme

Edhe ai po e bën të njëjtën gjë sit ë gjithë të tjerët.
Ylli Hoxha po e klërkon votën nëpërmjet asfaltit. Thotë se rruga e shtruar në Barilevë, sipas tij dëshmon se si udhëhiqet Komuna. Madje sipas tij, me Albinin kryeministër kosova do të asfaltohet me pak para…

Ky është statusi i plotë I Hoxhës:

“Me buxhet identik per investime kapitale, Komuna e Prishtines ka shtruar dyfish me shume km/rruge se Komuna e Prizrenit.

A e dini pse?

Sepse ne Prishtine qeverise Levizja Vetevendosje, ndersa ne Prizren Klani Pronto!

Me Albinin kryeminister shpenzimet per kilometer te asfalltit se paku do te pergjysmohen!

P.S. Pergezime, Hysen Durmishit per punet ne Barileve!

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Projektet të cilat nuk dihet se kur do të përfundojnë

lipjanipress

Kadri Veseli i bën ofert antarit të Vetëvendosjes!

lipjanipress

E pazakontë në Vlorë/ Seks në makinë, vdes gjatë aktit 58-vjeçari

lipjanipress

Veseli prapë ia ngatërron mbiemrin deputetes së LDK-së

lipjanipress

Harrojeni Gjermaninë, ky vend hapi rrugën për punësim dhe “letra”, ja si mund t’i merrni shumë lehtë

lipjanipress

Policia e Kosovës ka konfiskuar dy armë zjarri AK47 në qytetin e Ferizajit.

Press Lipjani

Demostratat studentore të vitit 1981(FOTO)

lipjanipress

Gjendet i vdekur një kumanovar në rrugë

lipjanipress

Tiranë: Del nga shtëpija për të fituar kafshatën e gojës për fëmijet e tij edhe kjo ndodh (Video+Foto)

lipjanipress

Ja se kur fillon Muaji i Ramazanit (Foto)

lipjanipress

Ramiz Lladrovci ua ndërron pozitat disa drejtorëve në Drenas

lipjanipress

Familja Jashari pret zyrtarët e AAK’së në Kullën e saj (Foto)

lipjanipress
Skip to toolbar