LipjaniPress

Edi Rama në AKK: Procesi i Ramushit do të përfundojë ashtu siç duhet

Lajme

Gjatë takimit të kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama me partinë e Ramush Haradinajt, AAK, ka thënë se procesi i Ramushit do të përfundojë ashtu siç duhet
Nënkryetari i AAK’së, Ardian Gjini ka thënë se kryeministri Rama e ka nderuar Ramush Haradinajn me vizitën e tij, shkruan Gazeta Express.

Rama në këtë takim ka treguar se kanë diskutuar për situatën në përgjithësi, përveç atyre se në çka po kalon Haradinaj.

Ndër tjera, Rama ka thënë se uron dhe beson se procesi ndaj Haradinajt do të përfundoj ashtu siç duhet, beson se do të lirohet shumë shpejtë.

Ai ka thënë gjithashtu se ky është momenti për fshirjen përfundimtare të këtyre listave të urdhër-arresteve.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

PDK dega në Lipjan sot me datë 03.10.2017, ka paraqitur Kallzim penal në Prokurorinë themelore në Prishtinë kundër Adem Duriqit, Drejtor i Drejtoratit për Prokurim, Komuna e Lipjanit.

lipjanipress

LDK-Lipjan: Smallusha i thotë PO kryetarit Imri Ahmeti dhe LDK-së

lipjanipress

Aktualisht qetësi totale në Mitrovicë

lipjanipress

N J O F T I M:Njoftohen qytetarët për vazhdimin e afatit të konkursit publik për ndarjen e banesave në Komunën e Lipjanit.

lipjanipress

Partitë politike ta gjejnë një formulë për Demarkacionin, thotë Haliti

lipjanipress

Kelmendi: Rinia ka shumë ide për hapjen e bizneseve të reja

Press Lipjani

Kosovarja dënohet nga Zvicra, veç pse këndoi këngë “I feel good” në vend publik

lipjanipress

Mandati për Qeverinë: Ivanov nesër nis konsultimet me partitë politike

lipjanipress

“Topliqani per Sejdiun” mbledh 2765€ per 12 ore

lipjanipress

Ambasadori Greiçevci: Ende nuk dihet identiteti i të vdekurve nga sulmi terrorist

lipjanipress

Organizatat e Shoqërisë Civile të Komunës së Lipjanit shqyrtuan prioritetet e programit ReLOad

lipjanipress

Përleshje mes Policisë dhe anëtarëve të PSD-së,

lipjanipress
Skip to toolbar