Lipjanipress

El Chapo deklarohet i pafajshëm

Lajme

Shefi i kartelit të Sinaloas Joaquín ‘El Chapo’ Guzmán u dorëzua në duart e autoriteteve amerikane mbrëmjen e së enjtes.

Ai është paraqitur në Gjykatë në Brooklyn të premten.

Guzman tha se nuk ndihet fajtor derisa seanca tjetër u caktua për 3 shkurt.

Derisa ishte në Meksikë, El Chapo, disa herë është ankuar për kushte të vështira në burg

Facebook Comments

Related posts

Nga dita e premte 26/05/2017 banorët e një ndërtese nuk kanë rrymë elektrike(FOTO)

lipjanipress

Deri kur me projekte të dështuara

lipjanipress

Në 36 vjetorin e rënies përkujtohen dëshmorët Naser Hajrizi dhe Asllan Pireva

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli