LipjaniPress

Familja Misini, mbështetë Forcën për Ndryshim në krye me Ismet Hajrullahun

Lajme Lipjani Zgjedhjet 2017

Rufc i Vjetër ,26 shtator 2017

Qytetarët dhe votuesit e komunës së Lipjanit gjithnjë e më tepër po rreshtohen në të gjitha vendbanimet duke dhënë mbështetje parezervë për fitoren e madhe dhe Forcën për Ndryshim për Lipjanin në krye me z. Ismet Hajrullahun .
“Kishim kënaqësinë dhe ndiheshim tepër të nderuar që familja jonë mbrëmë priste për vizitë z Ismet Hajrulahu , kandidat për kryetar të komunës së Lipjanit . Ne familja Misini do të mbështesim fuqishëm platformën zhvillimore të z. Hajrullahu për të qeverisur me Lipjanin ,dhe kjo i jep më shumë arsye festes sonë të përbashkët për fitoren e 22 tetorit urime dhe gëzuar” ,kështu shkruan në një letër falënderuese Lulzim Misini nga Rufci i vjetër./LipjaniPress.com

Sektori për Informim

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Franca i kundërpërgjigjet thirrjes së Erdoganit që turqit që jetojnë në Evropë t’i bëjnë nga 5 fëmijë

lipjanipress

Kur pritet të përfundojë autostrada për Han të Elezit? (Video)

lipjanipress

Fotot e rralla: Ana e butë e presidentit të ri amerikan

lipjanipress

Zvicra në nevojë për 134 mijë punëtorë të rinj me orar të plotë

lipjanipress

Vjen një informacion për kuponët fiskalë

lipjanipress

Përgatitje për luftë? Rusia stërvit edhe fëmijët për të qëlluar me armë (VIDEO)

lipjanipress

Megjithatë, Berisha nuk do të bëhet këshilltar i Qunit

lipjanipress

Familjari i kryetarit të Lipjanit nga LDK-ja, i bashkohet PDK-së

lipjanipress

Deklarat Primare 25 Pikëshe nga Lëvizja Për Ndryshim

lipjanipress

Shkon në 54 numri i të vdekurve nga orteku i borës (Foto)

lipjanipress

Kështu u prit në Kosovë ish-ushtari i UÇK’së, i liruar pas 13 vjetësh burgim në Serbi (Video)

lipjanipress

Presidenti Thaçi priti një delegacion të ashkalinjve të Kosovës për 14 vjetorin e ditës së tyre të flamurit

lipjanipress
Skip to toolbar