LipjaniPress

Familja Rugova në Zyrën e Thaçit: U dorëzohet medalja presidenciale për Ibrahim Rugovën

Lajme

Presidenti I Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, para pak çasteve e ka dekoruar me medaljen presidenciale familjen e ish-presidentit të Kosovës, Ibrahim Rugovës. Dekorimi është bërë në zyrën e presidentit Thaçi.
Medalja Presidenciale Jubilare e Dhjetëvjetorit të Pavarësisë, I është dorëzuar gruas së presidentit Ibrahim Rugova.

Të pranishëm në zyrën e presidentit Thaçi kanë qenë edhe familjarë të Rugovës
https://www.facebook.com/Lipjanipres/videos/2031421450407814/

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Videoja e plotë e pjesës së dytë të dokumentarit “Njëmbëdhjetë Thikat”

lipjanipress

Erdogan: Evropa “fashiste dhe mizore”, po i ngjan Luftë së Dytë Botërore

lipjanipress

Kaos komunikacioni në qendër të qytetit në rrugën  Gjergj Fishta.(VIDEO+FOTO)

lipjanipress

Edhe ushtarët maqedonas bëjnë shqiponjën

lipjanipress

Cormack: Kosova nuk mund të krahasohet me rastin e Republikës Serbe  

Rexhep Isufi

BE paralajmëron themelimin e Asociacionit pas rrënimit të murit në Veri

lipjanipress

Tentim -vrasja e Azem Vllasit u raportua në shumë media botërore

lipjanipress

97 veta përfunduan provimin e Jurisprudencës

lipjanipress

Mustafa: S’bëjmë më koalicion me PDK’ në, e kemi humbur besimin

lipjanipress

Gënjen “Srbija Danas”: Kosova po furnizohet me aeroplanë e tanke nga Erdogani

lipjanipress

Doarsa Kica–Xhelili: kandidate për deputete në Kuvendin e Republikës së Kosovës.

lipjanipress

PDK godet rëndë Ramiz Kelmendin: U pasurove duke bërë biznes me Serbinë

lipjanipress
Skip to toolbar