LipjaniPress

Familja Rugova në Zyrën e Thaçit: U dorëzohet medalja presidenciale për Ibrahim Rugovën

Lajme

Presidenti I Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, para pak çasteve e ka dekoruar me medaljen presidenciale familjen e ish-presidentit të Kosovës, Ibrahim Rugovës. Dekorimi është bërë në zyrën e presidentit Thaçi.
Medalja Presidenciale Jubilare e Dhjetëvjetorit të Pavarësisë, I është dorëzuar gruas së presidentit Ibrahim Rugova.

Të pranishëm në zyrën e presidentit Thaçi kanë qenë edhe familjarë të Rugovës
https://www.facebook.com/Lipjanipres/videos/2031421450407814/

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Shoqatat për mbrojtjen e konsumatorëve që nuk i njeh askush

lipjanipress

Trump nënshkruan sot një urdhër ekzekutiv për prishjen e dy marrëveshjeve ndërkombëtare

lipjanipress

Vucic i takon liderët serbë të Kosovës në një lokacion të çuditshëm – në Rashkë

lipjanipress

Këto vende do të kenë ndërprerje të rrymës në ditët në vijim

lipjanipress

“Në Lipjan fitoi Imri Ahmeti , jo LDK-ja !”

lipjanipress

Tsipras në Beograd: Askush s’mund të na bëjë presion për njohjen e Kosovës

lipjanipress

Veseli: Vetëvendosje nuk mund ta udhëheq Kosovën pasi nuk e njeh si shtet

lipjanipress

Dy aksidente në Prizren, godasin këmbësorët dhe ikin nga vendi i ngjarjes

lipjanipress

Parashikimi i motit prej të hënës deri të premtën

lipjanipress

Sindikata e Doganës e shqetësuar për sulmin ndaj oficerëve doganorë në Vushtrri

lipjanipress

EU observer: Hashim Thaçi dhe Daut Haradinaj pritet të akuzohen nga Gjykata Speciale

lipjanipress

AGK KËRKON NGA QË RASTET E GAZETARËVE TË TRAJTOHEN ME KOHË NGA GJYKATAT

lipjanipress
Skip to toolbar