LipjaniPress

Familjari e konfirmon vdekjen e Lavdrim Muhaxherit

Lajme

Një familjarë i Lavdrim Muhaxherit e ka pranuar me anë të një statusi në facebook se Lavdimi është vra në Siri
Lajmi për vrasjen e Lavdim Muhaxherit që u dha në disa media që u thirren në burime të Ministrisë së Brendshme. Pas u dha lajmi ai ka filluar që të qarkullojë më të madhe nëpër rrjetet sociale

I fundit që e ka konfirmuar vrasjen e Muhaxherit është vëllai i tij, apo së paku kështu ai i referohet atij, i cili ka njoftuar në Facebook për vrasjen e tij.

“Selam alejkum vllahen ju njoftojmë se vllau jem Lavdrimi ka ra shehid inshaAllah Allahu e past panu ne mesin e shehidan tpejgamereve e njerëzve te mir. Amin”, ka shkruar ai.

Për vrasjen e Lavdimit mediat kanë konfirmuar disa hërë, por asnjëherë nuk janë konfirmuar zyrtarisht. /GazetaExpress/

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Këshlltarëve të Komunës së Lipjanit nuk u lejohet qasja në dokumentet zyrtare

Rexhep Isufi

Kryeministri Mustafa: Kosova e përkushtuar për thellimin e bashkëpunimit me Zvicrën

lipjanipress

Kurti: pas 11qershorit populli do ta ketë ndihmen tonë sikurese edhe bizneset tjera në Kosovë në mënyrë që ta rrisim punësimin e popullsisë dhe bugjetin e shtetit dhe zhvillimin e ekonomisë të vendit.(VIDEO+FOTO)

lipjanipress

Deliu-Kodra: 22 tetori do dëshmojë fuqinë e PDK’së

lipjanipress

Hajriz Rashiti zgjedhet punëtor më i dalluar i vitit 2018 (FOTO)

lipjanipress

LDK e AKR arrijnë marrëveshje, Imri Ahmeti kandidat përbashkët për Kryetar

lipjanipress

PDK-Lipjan: z. Hajrullahu viziton Tregun e Gjelbërt në Lipjan

lipjanipress

Veseli tallet me Kurtin: Kthehu nga Norvegjia, nuk do të ketë luftë

lipjanipress

Dy të vrarët dhe i plagosuri në Bazel, shqiptarë

lipjanipress

Kodra e Diellit e lënë pas dore, skitarët ankohen se s’ka kushte për skijim (FOTO)

lipjanipress

Vetëm një tezë.

lipjanipress

Rrjetet sociale vazhdojnë të përdoren për shpërndarje të ideologjive ekstremiste

lipjanipress
Skip to toolbar