LipjaniPress

Filloi edhe asfaltimi i rrugës Magure-Blinajë (FOTO)

Lajme Lipjani

Në vendin e përurimit të projektit  ishte edhe kryetari i komunës Ahmeti , njekohesisht edhe punëkryersit e kësaj rruge kompania Dino,  ku tashmë edhe është deshmuar cilesia dhe puna ne qdo projekt qe i është dhën kësaj kompanie, rruga e cila do asfaltohet ka nje shtrirje prej 3195m./LipjaniPress.com//

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Kelmendi thotë se Çakorri asnjëherë nuk ishte i Kosovës

lipjanipress

Ish-kryeministrit Bajram Rexhepi i keqësohet gjendja shëndetësore

lipjanipress

Përgatitje për luftë? Rusia stërvit edhe fëmijët për të qëlluar me armë (VIDEO)

lipjanipress

Profesori në Pejë matë forcat me nxënësit (Video)

lipjanipress

Vetëm 4 % e grave trashëgojnë pronë

lipjanipress

Bekim Olluri: Forumi Rinor i AKR-së dega në Lipjan, bojkoton dhe pezullon të gjitha aktivitetet AKR-së në Lipjan

lipjanipress

Nuk ndalet Haki Abazi: Nuk mjafton me dorëheqjen e Shpend Ahmetit, ja çka kërkon tjetër

lipjanipress

Berat Buzhala godet Shpend Ahmetin dhe e quan Kavec

lipjanipress

Beteja moderne e Kosovës – Thaçi i jep ujë Vuçiqit (Foto)

lipjanipress

E rrahu dhe e la të zhveshur ish-të dashurën në rrugët e Shkupit

lipjanipress

Në 18 vjetorin e masakrës në Krushë, Thaçi fton drejtësinë të hetojnë vrasjet dhe masakrat

lipjanipress

Zvicerani e plagos të riun kosovar

lipjanipress
Skip to toolbar