LipjaniPress

Fillon izolimi dhe riparimi i pjesës së jashtme të objektit të Komunës (Foto)

Lajme Lipjani

Kanë filluar sot punimet në realizimin e projektit për izolimin dhe riparimin e pjesës së jashtme të objektit të Komunës së Lipjanit.
Punimet nga afër i kanë përcjellë, Drejtori i Administratës Komunale Avni Olluri dhe Shefi i kabinetit të kryetarit Burim Rrustemi.
Ky projekti i cili ka filluar të implementohet është donacion nga Kryesia e Këshillit Turk në Kosovë.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

PLAKU ALBIN KURTIT: UNË TY TË KAM PËRCJELLUR QE 10 VITE, GJITHA FJALËT TË KANË DALË TË VËRTETA (VIDEO)

lipjanipress

Familja gjakovare ua falë gjakun e dy djemve familjes nga Peja

lipjanipress

Aksident në rrugën Kumanovë-Shkup, rikahëzohet komunikacioni

lipjanipress

Glauk Konjufca: Nëse Shpendi ishte me jahtin e Devollëve, duhet të merret në përgjegjësi

lipjanipress

Roberts: Serbia dhe Kosova duhet të shkëmbejnë territorin

lipjanipress

Vuçiq e Bërnabiq në takim që nga ora 10, flasin për Kosovën

lipjanipress

Mediat serbe: Ushtria e Kosovës i ka nisur stërvitjet (Foto)

lipjanipress

Kroacia dhe Çekia me qëndrime të ndryshme rreth anëtarësimit të Kosovës në NATO

lipjanipress

Universiteti “Haxhi Zeka” nuk ka para për bursa

lipjanipress

Aksident i rëndë trafiku në Fushë Kosovë, ka të lënduar

lipjanipress

Qeveria ka vendosur t’i pres serbët kurdo që ata vendosin të kthehen në institucione (Video)

lipjanipress

Hyseni takon ambasadorin e Hungarisë: Flasin për vizat

lipjanipress
Skip to toolbar