Lipjanipress

Fjolla Morina nga Maldives në sallën e operacionit .

Rozë

Këngëtarja e cila është pa komplekse sa i përket pamjes së saj, duket se është kthyer nga pushimet, shkruan revista Kosovarja.
Së fundmi, ajo në llogarinë e saj ka shpërndarë videon e mjekut i cili bën ndërhyrjet kirurgjike, i cili tregon se Fjolla ka bërë një operacion, por që mbetet të zbulohet së shpejti.

Fjolla është ndër këngëtaret e rralla të estradës që nuk e ka fare kompleks pamjen e saj të cilën shpesh e kemi parë edhe pa grim dhe nuk nguron që të pranojë publikisht ndërhyrjet në trupin e saj

Facebook Comments

Related posts

Desa Lya: vjen shumë shpejt me projektin e saj te radhes e cila ështē nen menagjimin e Valdrin Ahmeti dhe Ervin Gonxhi e cila edhe është pjes e labelit dhe studios Eran Pro Studio.

lipjanipress

E keni harruar Koronadon, kështu duket ai sot (Foto)

lipjanipress

Gjërat që ndryshojnë pasi filloni një lidhje

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli