LipjaniPress

Flaka Surroi: Reagon ndaj tentim vrasjes se Azem Vllasit

Lajme Lipjani

Flaka surroi permes rrjetit social ne facebook kishte shkruar rreth rastit Azem Vllasi
Sot vonë kuptova për tentativën për t’ia shuar jetën Azem Vllasit.
Nëse arsyeja qenka libri që doli para pak kohësh nga Botimet KOHA, atëherë kjo dëshmon edhe njëherë se sa e lirë është jeta në Kosovë.
Nëse dikujt nuk i pëlqen se ç’thuhet në libër, le ta kundërargumentojë me fjalë, e jo me plumba!/Lipjanipress.com//

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Dhjetëra pasagjerë evakuohen pas “eksplodimit në metronë e Parisit”

lipjanipress

Mijëra qytetarë protestojnë në Barcelonë

lipjanipress

Biografia e kandidatit për kryetar, z. Selatin Retkoceri

lipjanipress

Gjermania i kërkon Serbisë që “problemin e Kosovës ta zgjidhë shpejt”

lipjanipress

Paraburgim të Dyshuarit për Sulmin ndaj Gazetarit Vehbi Kajtazi

lipjanipress

Emrat e përsonave nga komuna e lipjanit të cilët jan fut në listen e veteranëve të UÇK’së

lipjanipress

Shteti ia deponon kundërligjshëm mbi 130 mijë euro një banke

lipjanipress

Ditëve të fundit është shtuar dukshëm numri i të prekurve me sëmundjen e fruthit në Kosovë. Nga kjo sëmundje deri më tani kanë vdekur 2 persona, një fëmijë 15 muajsh dhe një 37 vjeçar.

lipjanipress

Thaçi: BE nuk po i kupton deputetët që s’i hapin rrugë liberalizimit të vizave

lipjanipress

Nesër në Mitrovicë nisin gërmimet për varrezë të dyshuara masive

lipjanipress

Trump bëhet bashkë më Putin për të bombarduar ISIS-in

lipjanipress

Luftoi për kosovën iku në francë dhe u kthye përseri për ta vrarë vëllanë në lipjan

lipjanipress
Skip to toolbar