LipjaniPress

Flet vajza e Ramiz Lladrovcit, thotë se vetura i është thyer për herë të dytë

Lajme

Kosovare Lladrovci, vajza e kreut të komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci, po deklaron se kjo nuk është hera e që nga persona ende të panjohur po iu thyhet vetura.
Ajo për T7 ka deklaruar se është hera e dytë që brenda këtij viti po iu dëmtohet vetura.

Ajo beson se organet e drejtësisë do ta zbulojnë rastin se shpejti.

E pyetur nëse la dyshime tek dikush ajo tha se nuk e din se kush ia ka thyer veturën dhe se nëse kjo ka ndikuar si pasojë e debatit te fundit të babit të saj me hoxhën e Drenasit, Mulla Osmanin.

Ajo tha se e ka dëgjuar atë se çfarë ka ndodhur mbrëmë Por qe thotë se nuk e din nëse kjo mundë të jetë arsyeja e sulmit

E policia po i vazhdon hetimet rreth kësaj çështjeje.

“Rreth orës 12:00të ditës së sotme, policia ka marrë informacionin se një veturë e tipit Golf 6 është thyer. Policia gjendet në vendin e ngjarjes dhe po i vazhdon hetimet”, ka thënë Flora Ahmeti nga policia e Kosovës.

Në vendin e ngjarjes tashmë gjenden edhe njësitë e forenzikës në policinë e Kosovës.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Çanak: Kosova s’është e Serbisë, këtë do ta dëshmoj edhe me ndryshime kushtetuese

lipjanipress

Konfiskohen mbi tre mijë kg marihuanë në Gjilan

lipjanipress

Komuna e Prishtinës paralajmëron largimin e familjeve që nuk janë raste sociale

lipjanipress

Zvicra në nevojë për 134 mijë punëtorë të rinj me orar të plotë

lipjanipress

Kjo ishte bomba e Ismet Beqirit për Ushtrinë

lipjanipress

Qeveria Mustafa pranë rrënimit, ja çfarë thotë partia e tij për koalicionin

lipjanipress

Ferati: Muri do të rrënohet, s’ka rëndësi afati

lipjanipress

Kraishta dhe Varigoci me LDK-në për kryeministrin në ardhje Prof.Dr. Avdullah Hoti

lipjanipress

Lëvizja “Stop Operacionit Soros”: Uashingtoni ta revidojë punën e USAID-it në Maqedoni

lipjanipress

Greqia rinis garën e armatimit me Turqinë, 5 miliardë euro shpenzime

lipjanipress

Rasti i dy gjyqtarëve nga Veriu i Kosovës: Marrin më shumë se 1 mijë euro rrogë në muaj pa asnjë ditë pune

lipjanipress

Vuçiqi porosit BE-në: Mos na predikoni më për shtetin e së drejtës

lipjanipress
Skip to toolbar