LipjaniPress

FOTOLAJM/ Kryetari i Komunës së Lipjanit, Imri Ahmeti

Lipjani

Kryetari i Komunës së Lipjanit, Imri Ahmeti gjatë ditës së sotme me bashkëpunëtorët e tij, ka bërë homazhe dhe ka vënë kurorë lulesh pranë lapidarit të Dëshmorit, Xhavit Kozhani ( Burgija ) dhe martirëve të fshatit Ribar i Madh./LipjaniPress.com//

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Përurohet projekti: “Përmirësimi i hapësirave publike në qytetin e Lipjanit, faza e dytë”

lipjanipress

NISMA për Kosovën – Lipjan hap fushatën zgjedhore me një koktej rasti e Premte ora 18:00 në restaurant “Toni”

lipjanipress

Zjarr në një ndërtesë në Lipjan, ka të lënduar

lipjanipress

IMRI AHMETI- nënshkruan marrëveshje bashkëpunimi me këshillin evropian KE për të drejtat e minoriteteve

Press Lipjani

Nesër pritet të shpallet aktgjykimi ndaj Pal Lekaj dhe të tjerëve që ngarkohen me vepra penale për korrupsion

lipjanipress

Ramush Haradinaj përkrahet fuqishëm në Lipjan!(FOTO)

lipjanipress

Kryetari i FR-AKR-së në Lipjan Bekim Olluri ka takuar të rinjtë e Gllogovcit të Lipjanit

lipjanipress

Lipjan dhe në këto vende nesër do të ketë reduktime të rrymës

lipjanipress

Njoftim – Kuvend zgjedhor në degën e PDAK-së në Lipjan

lipjanipress

LËVIZJA VETËVENDOSJE-LIPJAN: GADIMJA DËSHMON PËRKRAHJEN PËR SELATIN RETKOCERIN DHE LËVIZJEN VETËVENDOSJE!

lipjanipress

Kryetari Ahmeti kërkon punë dhe angazhim maksimal nga shefat e sektorëve

lipjanipress

Në Lipjan Therr me thikë kushëririn

lipjanipress
Skip to toolbar