LipjaniPress

Fotot e rralla: Ana e butë e presidentit të ri amerikan

Bota Lajme

E çfarë nuk ka shkruar media gjatë kësaj kohe për Donald Trump, presidentin e ri të SHBA.

E kanë portretizuar si njeriun që do sjellë kaq shumë dëme dhe shkatërrim.

Megjithatë Daily Mail publikoi një album me foto të rralla të Trump.

Sipas DM, ato tregojnë anën tjetër të Trump, anën e butë të tij.

Fotot janë pjesë e një albumi të një koleksionisti nga Florida dhe mendohet se janë bërë nga gruaja e parë e Trump, çekja Ivana.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Së shpejti fillon rregullimi i objektit social në Magurë

lipjanipress

Në Qëndrën Kulturore Shqiptare në Stuttgart të Gjermaisë,shenohet 10 vjetori i Pavarësisë së Kosovës

lipjanipress

Nderohen martirët e fshatrave Ribar i Vogël dhe Blinajë (Foto)

lipjanipress

Kandidati për kryetar z. Heset Sahiti shpalosi edhe në Gllogoc programin për qeverisjen 4 vjeçare në Lipjan.

lipjanipress

Selatin Retkoceri kandidat për deputet në Kuvendin e Kosovës nga Lëvizja VETËVENDOSJE

lipjanipress

Teoritë e konspiracionit: Gjenerali kroat është shëndoshë e mirë, vetëvrasja u inskenua

lipjanipress

NJOFTIM PËR DËRGIMIN E PROPOZIMEVE PËR ANËTAR KOMISIONI NGA SHOQËRIA CIVILE

lipjanipress

Zyrtare: LDK dhe AKR arrijnë marrëveshje për koalicionin

lipjanipress

Propaganda e Beogradit: Kosova po përgatit sulm në Veri

lipjanipress

‘Mars’ tërheq disa lloje çokollatash nga tregu – mund të përmbajnë virus vdekjeprurës

lipjanipress

Pas njohjes, Hoxhaj viziton Singaporin për bashkëpunim ekonomik(VIDEO)

lipjanipress

Vetëvendosje nuk i bashkohet LDK’së, shkon e vetme në zgjedhje

lipjanipress
Skip to toolbar